Hrálo se v pondělí 30. července, tedy jediný den po náročném zápase prvního kola Poháru ČMFS (Chomutov hrál s Karlovými Vary 1:1 a na penalty 11:10) a trenér Heřman proto dal příležitost hráčům, kteří byli na lavičce náhradníků, doplnil to dorostenci a hráči ze základního kádru, kteří se sami přihlásili. Tým se dával dohromady „za pochodu“, což bylo na hře, hlavně v prvním poločase, znát.
Po úvodním rozehrání se v desáté minutě litvínovský Demčenko dostal po nedůrazném odkopu k míči a otevřel skóre zápasu.
I když se chomutovští hráči snažili, tak většinou končili na litvínovské obraně.

Další gól inkasovali ve čtyřicáté minutě, kdy se po trestném kopu prosadil Eliáš – 0:2.
Ve druhé půli už byla hra Chomutova koncentrovanější a přicházely i šance. Tlak FC sílil, ale přesné zakončení chybělo.
Skórovat se podařilo až v 85. minutě Ilavskému, který unikl středem a po zemi snížil na konečných 1:2.
Vyrovnat ještě v závěru mohl Hyneš, ale jeho střelu gólman vyrazil.

FC Chomutov – FK Litvínov 1:2 (0:2). Branky: 85. Ilavskij – 10. Demčenko, 40. Eliáš. Rozhodčí: Prágl. Žluté karty 0:2.

Chomutov: Kudrna – Vait, Jančárek, Dykas, Heier – Dolejška, Tichý, Haviar – Pelikán, Ilavskij, Moravec. Střídali: Hyneš, Chabr, Rothenberg, Richter, Bašler.