Chomutov v podzimním zápase zajížděl na půdu tohoto celku a přivezl si tři body za půltucet vstřelených branek. I v sobotu se tedy očekával celkem jasný výsledek. Závěr utkání však rozhodl o tom, že tři body si odvezli hosté.

FC Chomutov – Sokol Brozany 1:2 (1:1)

Prvních deset minut jasně dominovali domácí hráči, proto se zdá až nepochopitelné, že z ojedinělého protiútoku skončil ve 14. minutě za zády Zaťky míč z kopěčky hostujícího Vacka. Srovnat skóre do konce poločasu se podařilo Esieltovi, který těsně za pokutovým územím trefil bez přípravy vyboxovaný míč. Nic se na skóre neměnilo ani po šancích Štílka, Doksanského, či Eiselta.

I druhý poločas měl podobný průběh. Tlak domácích a jeho šance nakonec „odměnil“ hostující Mikoláš, který využil v 58. minutě přihrávku do běhu a po zemi stanovil skóre na 1:2. Až do konce utkání se chomutovští hráči sice tlačili před hostujícího brankáře Krauskopfa, ale projevili značnou míru nemohoucnosti. Jednoduše nedokázali vypracované šance proměnit ve vyrovnávající branku, a tak si poslední tým divize odváží plný bodový zisk ze hřiště týmu, který patřil k nejlepším celkům jarní části. Z trávníku týmu, který před jarem hlásal do světa, že by rád atakoval možnost hrát ČFL.Branky: 27. Eiselt – 14. Vacek, 58. Mikoláš. Rozhodčí: Vítek – Pilný, Rožec. ŽK: 0/3. Diváci 290.

Chomutov: Zaťko – Hravatovič (69. Hyneš), Janaráček, Heier, Hranička (75. Moravec) – Šebek, Eiselt, Strouhal, Heřman – Štípek, Doksanský. Trenér: Heřman.

Brozany: Krauskopf – Mikoláš, Tupý, Kočí, Divácký – Bouda, Corea, Gnahoui, Hora – Ahmed (84. Homa), Vacek. Trenér: Calta.