Už v osmé minutě nestačili chomutovští obránci odzbrojit chodovského Vondráčka, který přízemní střelou otevřel skóre.


Do první domácí šance se dostal Hyneš, ale hlavou mířil nad. Obrana hostů si také poradila s rozehrávanými trestnými kopy Eiselta. Ideální přihrávku dostal Ilavksij, ale míč poslal těsně vedle.


Blízko k vyrovnání byl ve 35. minutě Horna. Ten utekl po pravé straně, vystřelil a míč po jeho střele se otřel o obě tyče! Závěr poločasu jasně patři domácím, ale ani Eiselt míč do sítě neposlal.


Po přestávce se domácí snažili zpřesnit přihrávky a střelbu, ale na chodovskou obranu stále nedokázali vyzrát. Tlak domácích sílil, stále však bez brankového efektu. Hosté akce chomutovských hráčů často zastavovali pouze za cenu faulů a rozhodčí často sahal pro žluté karty.


Až v osmdesáté minutě, po rohovém kopu, rozhodčí odpískal za faul na jednoho z domácích hráčů pokutový kop a ten do zaslouženého vyrovnání proměnil Strouhal


Stav 1:1 se ale až do konce utkání nezměnil. V nastaveném čase mohl vítězství na stranu hostů nebezpečnou střelou strhnout Správka, na druhé straně po velikém závaru před chodovskou brankou nastřelili domácí břevno!


FC Chomutov - Spartak Chodov 1:1 (0:1)


Branky: 80. Strouhal z penalty - 8. Vondráček. Rozhodčí: Dusíi, Morávek, Arnošt. Žluté karty 2:6. Diváků: 250.
Chomutov: Zaťko - Vait, Hyneš, Strouhal, Šebek, Harvatovič, Doksanský (84. Šlajchrt), Eiselt, Rusetski (63. Jančárek), Horna (46. Škota), Ilavskij.