Jarní odvety ale probíhají v úplně jiném duchu a po vzájemném derby těchto týmů dokonce Klášterec Černovice vysoko rozstřílel a v tabulce už je jen čtyři body za nimil! Klášterečtí tak ke skalpu druhých Strupčic přidali i ten černovický.


Přestože lépe začali domácí, Černovičtí, ale Procházka je už v deváté minutě překvapil šikovným padáčkem, na který gólman Zvorník nedosáhl. Z vedení se ovšem Klášterečtí dlouho neradovali, o tři minuty později Pomajzl prostřelil zeď i Škvrnu.


Vyrovnané skóre se měnilo v osmnácté minutě a to znovu ve prospěch Klášterce, kdy J. Papoušek zužitkoval nahrávku Haby. Do konce první půle pak měli více ze hry domácí, ale Rákoš, Pomajzl ani Khun neuspěli.


Vyrovnat se fotbalisté Černovic pokoušeli i po přestávce, Klášterec se ale dobře bránil a v šedesáté minutě využil díry v otevřené obraně domácích. Černý namazal opět J. Papouškovi a utkání se zlomilo. Za dalších sedm minut P. Papoušek z penalty a J. Papoušek po spolupráci s Černým rozebrali dokonale černovickou obranu i brankáře - 5:1.


Průniky domácího Šulce ani následná střela Dvořáka do růžku skóre nezměnila, Klášterečtí fotbalisté závěrečné minuty spokojeně dohráli a v tabulce 1. B třídy jsou pod nimi už SKP Kadaň, Bečov a Baník Březenecká.


SK Větrník Černovice - FK
Klášterec nad Ohří 1:5 (1:2)


Branky: Pomajzl - J. Papoušek 3, Procházka, P. Papoušek z penalty. ROzhodčí: Valenta, Schwarz, Michal. Žluté karty 0:1. Diváků: 60.
Černovice: Zvorník - Dohnal, Schatz, Šulc, Eleš, Pomajzl, Khun, Vykysalý (Skupa), Dufek (Dvořák), Polukoška, Rákoš.
Klášterec: Škvrna - Škultéty, Černý, Rychtář, Zmrhal (Mařík), Haba, P. Papoušek, Procházka, J. Papoušek, Hronek, Holý.