První střelecký pokus v utkání si připsal brozanský Stejskal, Zaťka ale nepřekvapil. Ve třinácté minutě byli domácí blízko k prvnímu gólu, ale míč se po hlavičce Heřmana odrazil od břevna. Vzápětí po pravé straně unikl Šlajchrt, ale mířil vedle.

Ve 25. minutě Zaťka opět vyzkoušel Stejskal, strážce chomutovské svatyně míč výborným zákrokem vyrazil na roh. Chvíli poté se ale Brozany mohly radovat. Nejprve trefily břevno a poté se míč dostal k neobsazenému Offeiovi, který je pohodlně dopravil do sítě – 0:1.

Snaha chomutovských hráčů o vyrovnání byla veliká, ale v rozhodujících momentech vždy zasáhla brozanská obrana. Útočné akce se střídaly na obou stranách, stav 0:1 však platil až do přestávky.

Druhou půli začali chomutovští fotbalisté aktivně, ale hosté pozorně bránili a vyráželi k nebezpečným protiútokům. Chomutovští mohli vyrovnat v šedesáté minutě, ale při velikém závaru před brankou míč do sítě dopravit nedokázali. A byli za to potrestáni. V 69. minutě se po sérii rychlých přihrávek dostal k míči před šestnáctkou střídající Hubený, naznačil střelu, obešel obránce a prudkou přízemní ránou zvyšoval na 0:2…

Tlak domácích hráčů sílil, brozanský gólman Vacho měl plné ruce práce, ale kapituloval až v 88. minutě, kdy jej hlavou překonal Heřman. Několikaminutové nastavení už ale k vyrovnání nestačilo a tři body si tak z chomutovského trávníku odvezlo mužstvo Brozan.

FC Chomutov – Sokol Brozany 1:2 (0:1)

Branky: 88. Heřman – 26. Offei, 69. Hubený. Rozhodčí: Hlaváč, Lerch, Haltuf. Žluté karty 2:4. Diváků: 320.

Chomutov: Zaťko – Šebek, Hyneš, Strouhal, Eiselt, Jančárek, Harvatovič (76. Ilavskij), Vágner, Šlajchrt, Heřman, Horna (46. Haviar).