V sobotu se tento duel dohrál na hřišti s umělým povrchem v Mostě.
U obou týmů bylo na začátku vidět, že si na tento povrch musejí zvykat. Přesto se hrál rychlý fotbal.
První střelecký pokus si připsal březeneský P. Čížkovský, po něm i M. Rezek, ale obě střely skončily těsně vedle domácí branky.
Po půl hodině hry se do další šance dostal Pichlík, ale jeho střelu domácí gólman vyrazil. V závěru prvního poločasu uspěl i proti další šanci M. Rezka a v prvním poločase se tak diváci branek nedočkali.


Převaha Března pokračovala i po přestávce, ale v koncovce se nedokázali prosazovat.
Fotbalisté Jiřetína se poté začali častěji dostávat k míči, ale i oni se potýkali se smůlou při zakončení. A když už střelci zamířili mezi tyče, byli oporami svých týmů oba brankáři.
Po několika dalších nevyužitých šancích Března přišel šok v 68. minutě, kdy po pravé straně unikl domácí Kešner a jeho střelu k tyči nestačil gólman Lux vyrazit.


Jiřetínští vedli 1:0 a zatáhli se do těsné obrany. Hosté měli míč neustále na svých kopačkách, ale nebylo jim to nic platné, protože konečný efekt chyběl.
V závěru zápasu byli blízko k vyrovnání Pichlík, Balšán a Kočan, ale neuspěli a zápas tak skončil šťastným vítězstvím Března.
Jiřetínští se díky tomu dostali na páté místo konečné podzimní tabulky 1. A třídy, Březno zůstává na deváté příčce.


Sokol Horní Jiřetín - Sokol Březno 1:0 (0:0)

Branka: 68. Kešner. Rozhodčí: Roháč, Beneš, Spišák. Žluté karty 0:2.


Březno: Lux - Ryjant (70. Stočes), Segeš, M. Rezek, P. Čížkovský, J. Čížkovský, Kočan, F. Rezek, Ulrich, Pichlík, Balšán. Trenéři: Nemelka, Nový, Bazoni.