Pro domácí to byla před začátkem soutěže dobrá prověrka. V prvním poločase dokázali s Baníkem držet krok a hlavně uměli potrestat jeho chyby v obraně.
Hosté šli sice do vedení 3:0 díky čistému hattricku Tomáše Ringlera, ale po chybách obránců málkovští fotbalisté ještě do přestávky vyrovnali na 3:3!
Rychlý gól hned v první minutě druhého poločasu posadil hosty znovu do sedla. Ti v průběhu dalších tří minut zvýšili skóre až na 3:6.

Záložníci Březenecké zásobovali útok přesnými přihrávkami a v 79. minutě vedl Baník už 7:3!
O nejhezčí gól se postaral Mikeš, další tři přesné trefy zaznamenal Jaroslav Marek.
Na konečných hokejových 4:7 upravoval v poslední minutě domácí Sobek.
SK Málkov – Baník Březenecká 4:7 (3:3).

Branky: Marek 2, Sobek – Ringler 3, Jar. Marek,Mikeš.
„Málkov hrál v prvním poločase dobře a hlavně trestal naše chyby v obraně. Proto byl po první půli nerozhodný stav. Pak ale nevydržela domácím fyzička. Našim útočníkům se dařilo střelecky, dobrou práci pro ně odvedla celá záloha,“ řekl po utkání trenér Březenecké Jaroslav Veselý.