Taktika Baníku je hlavně útočit a tak začal i tento zápas. Hned v 1.minutě si Farář vypracoval příležitost, mířil však přímo do brankáře. Ještě hůř dopadl pokus Recmana, který točil míč k tyči a minul ji. Podobně se vedlo i ostatním. Havraň mnoho příležitostí ohrozit branku Baníku neměla. Do vedení se ale dostala v 10.minutě po nešťastném odkopu Klímy, který se trefil do vlastní sítě. Navíc ve 28. minutě uviděl hodně přísně červenou kartu za držení protihráče.


Přestože musel Baník do konce zápasu hrát v deseti, domácí s nimi měli stále co dělat. Oni sami se do vyložených šancí nedostali, obrana hostí už chybu neudělala.
Na druhou stranu Črep i Berthold mohli litovat, že Gašparin byl pozorný a oni se proti němu neprosadili. Havraň tak s 11 body v tabulce poskočila, Baníku zůstává 9 bodů a v Souši bude zkoušet si polepšit.
„Obrana dnes zahrála dobře. Chyba, jakou udělal Klíma se stane. Výpadek měli střelci a s tím se nepočítalo,“ komentoval po zápase Jaroslav Veselý, trenér Baníku.


FK Havraň – Baník Březenecká 1:0 (1:0).


Branka: vlastní Klíma. Rozhodčí: Michálek, Bůžek, Topinka. Žluté karty 2:1. Červné karty 0:1 (Klíma).
Sestava Baníku: Novotný-Klíma, Črep, Šíma, Nezbeda - Marek, Berthold, Husinecký, Recman - Mikeš, Farář. Střídali Naďal, Samec.