Do svého soupeře se pustili od začátku. Ti to Baníku částečně usnadnili, když se do útočení nijak nehrnuli. Hráli dost sebevědomě, ale studeně. Věřili, že body budou jejich. V obraně si počínali dost ledabyle. Už v 8.minutě to pro ně dopadlo dobře, když se dostal Farář do jejich vápna, míč mu ale odskočil na ruku a bylo po šanci. Potom Recman jen těsně minul tyč.
 
To už hosté začali hru kouskovat, tlak Baníku to ovšem neotupilo. Ve 25.minutě podbořanský brankář vyrobil při rozehrání pořádný kiks. K míči se dostal Farář, napálil tyč a Kombrza dílo dokončil.
 
Za minutu musel zachraňovat jen hrubým faulem na Bertholda a mohl být rád, že dostal jen žlutou kartu.
Potom domácí obrana nepohlídala Rolného, který byl rychlejší a vyrovnal na 1:1. Baník ovšem v další minutě hlavičkou Husineckého šel do zaslouženého vedení a Recman mohl přidat další gól. Ten zařídil ve 39. minutě Črep, hosté míči navíc ještě sami pomohli do sítě. První poločas byl jasně v režii Baníku, hosté mohli být rádi, že do kabin platilo skóre 3:1.
 
Dalších pětačtyřicet minut bylo vyrovnaných. Podbořany přece jen přidaly na tempu, Baník musel víc bránit, přesto si vytvořil několik příležitostí.
Recman dostal od Faráře dobrý míč do šestnáctky, poslal ho ale nad břevno. Hosté čím dál víc řečnili, přesto se dostávali na dostřel. Hlavně z přímých kopů, kterých měli za poločas dvanáct! Jenže Rázek i Kamír se netrefili mezi tyče. To se povedlo až v poslední minutě Rázkovi. Skákavý míč uviděl Novotný dost pozdě, ten mu prošel pod tělem do sítě. Víc už ale hosté nestihli.
 
„Je to důležité vítězství a důležité body. Museli jsme zamíchat naší sestavou a věnovat pozornost hlavně práci v obraně. To se podařilo, klukům to i střílelo, někdy i bohužel vedle. Myslím, že naše hra se lepší a přijdou další body,“ pochválil své svěřence Petr Holeček, trenér Baníku.
 
Branky: Kombrza, Husinecký, Črep - Rolný, Rázek. Rozhodčí: Pešta, Kiriliak, Fučila. Žluté karty 1:3. Diváků 60.