První místo chomutovským benjamínkům vyneslo 65 bodů a hodně příznivé skóre 117:25. Z šestadvaceti zápasů jich vyhráli jednadvacet.
Jako přeborníci kraje se Chomutov kvalifikoval na celorepublikové vystoupení do Semil, kde změřil síly s ostatními vítězi krajských soutěží. Celkem se představilo čtrnáct nejúspěšnějších celků přípravek z celé republiky a výběr Semil.


V jedné ze základních skupin mladíci FC Chomutov porazili Šardice 1:0, Semily 3:0 a prohráli s Olomoucí 0:2 a Chrudimí 0:1. Pořadí skupiny bylo následující: 1. Olomouc 12 bodů, 2. Chomutov 6, 3. Šardice 6, 4. Chrudim 3, 5. Semily 1. V následujících zápasech o konečná umístění Chomutovští porazili Zlín 2:0 a s pražskou Spartou se rozešli smírně bez branek. V konečném pořadí pak obsadili výbornou čtvrtou příčku.


Konečné pořadí: 1. FC Hlučín, 2. Sigma Olomouc, 3. Tatran Prachatice, 4. FC Chomutov, 5. Tescoma Zlín, 6. AC Sparta Praha, 7. ČLU Beroun, 8. SK Solnice, 9. Baník Šardice, 10. Viktoria Plzeň, 11. AFK Chrudim, 12. FC Žďár nad Sázavou, 13. Baník Sokolov, 14. FK Jablonec 97, 15. SK Semily.
Chomutovští mladíci ukázali, že na Chomutovsku se hraje dobrý fotbal a velmi dobře ho reprezentovali. Každý účastník semilského turnaje obdržel sadu dresů, fotbalový míč a nejlepší tři medaile. Škoda jen, že se chomutovští benjamínci mezi tři nejlepší celky nedostali a skočili těsně před medailovými branami.