Utkání mnoho brankových příležitostí nenabídlo. V úvodním náporu Chomutova hosté přežili střelu Dobiáše, Žďánského i Zelinky, na druhé straně musel gólman Patrovský likvidovat šanci před dobíhajícím Kolingerem, poté i skákavou střelu z kopačky nejlepšího hráče hostů Dolejšky.

V závěru poločasu se do vápna probojoval domácí Dobiáš, ale v dobré pozici ho obrana vytěsnila z osy. Míč se dostal k Tichému, ale ten už nedokázal přesně zakončit.

Po přestávce hosté přidali lepší kombinaci, v útoku se vytrvale snažil Dolejška, střelecky i Kolinger. Patrovský vše s přehledem vyřešil, stejně jako jeho kolega Macháček v brance Oldřichova.

Posledních deset minut hrál Oldřichov v deseti po červené kartě Obrtlíka, ale remízu už udržel.

“Myslím, že se hrála rovnocenná partie, ve které byli domácí o něco lepší až ve druhé části. Šancí mnoho nebylo, čekalo se, jestli nepomůže náhoda,“ stručně po utkání řekl oldřichovský trenér Jiří Kohl. Chomutovský kouč Lukáš Fišer poznamenal: „V nasazení nemám hráčům co vytknout, ovšem proměňování příležitostí dobré není. Trénujeme to, v zápasech se nedaří. I proto remíza mrzí. Měli jsme dobré standartní situace, mohly a měly se zhodnotit. Teď nás čeká náročný zápas v Roudnici, která je druhá.“

AFK LoKo Chomutov -
TJ Oldřichov 0:0

Rozhodčí: Sejkora, Šefčík, Oborník. Žluté karty 3:3. Červené karty 1:0. Diváků: 120.

Chomutov: Patrovský - Tichý (51. Kubánek), Mareš, Hodas, Cejthamr, Campr (80. Hrubý), Žďánský, Zelinka, Sojčík, Dobiáš (61. Jarolím), Kubeš.
Chomutovský AFK LoKo zítra čeká utkání Severočeského poháru na hřišti Slovanu Jirkov. Předloni chomutovští hráči tento pohár vyhráli, loni skončili druzí.