V úvodu byli aktivnější hosté, ale pak se začalo více dařit domácím a Chomutovští se museli bránit. To se jim dařilo až do 32. minuty, kdy jejich hrubou chybu v obraně potrestal Vokoun a stavem 1:0 skončil i poločas.


První minuty druhé půle patřily hostům, ale svoje šance neproměnili Jarolím ani Sojčík. V 58. minutě v chomutovské obraně znovu hořelo, za „záchranou brzdu“ musel zatáhnout Šlehofer a byla z toho žlutá karta, trestný kop a po něm dorážka Trutnovského – 2:0.


Hráči Štětí poté spálili ještě tři nadějné šance, na druhé straně dokázal v 75. minutě snížit Jarolím, ale na víc už hostům chyběly síly.
Domácí trenér Josef Jarolím byl po zápase spokojený. „S výsledkem i s tím, že jsme většinu zápasu měli pod kontrolou. V koncovce jsme ale propásli další šance, mohlo se hrát klidněji,“ řekl.


Chomutovský kouč Lukáš Fišer viděl příčiny prohry v únavě. „V týdnu jsme hráli náročný pohárový zápas, na hře to bylo znát. Hlavně v prvním poločase. V krajském přeboru se nám na jaře nedaří tak, jak bychom chtěli. Musíme se soustředit na pohárového semifinále, které hrajeme 28. května proti Lounům. V poháru jsme poslední dva roky byli hodně úspěšní (první a druhé místo - pozn. redakce).“

SK MP Štětí - AFK LoKo
Chomutov 2:1 (1:0)


Branky: Vokoun, Trutnovský - Jarolím. Rozhodčí: Urban, Beneš, Davignon. Žluté karty 3:6. Diváků: 120.
Chomutov: Patrovský - Mareš, Šlehofer, Sojčík, Cejthamr, Campr, Žďánský (76. Kubík), Tichý, Kubánek, Dobiáš, Kubeš (52. Jarolím).