Oba týmy mají ve svých řadách zkušené hráče a tak se očekával kvalitní zápas. Ten na výbornou zvládli domácí, kteří svému soupeři dali pět gólů!


Domácí měli možnost skórovat Pomajzlem již v šesté minutě, brankáře Sabadoše ale nepřehodil. O chvíli později neproměnil nadějnou šanci chomutovský Burda a skóre se tak poprvé změnilo až v šestnácté minutě, kdy spořický Pomajzl přízemní ranou vstřelil první branku utkání - 1:0.


Neuběhly ani tři minuty a byl to opět Pomajzl, který dostal středem další přihrávku a jeho střela opět skončila v síti - 2:0.


Po půl hodině hry dostali hosté další ránu, když musel po červené kartě předčasně do šaten Chabr. Následující faul na unikajícího hráče Chomutova před pokutovým územím zůstal ale nepotrestán.


Chomutovští fotbalisté se dočkali prvního gólu ve 41. minutě, kdy po pravé straně unikl Kubánek a až byl faulovaný, dokázal se prosadit a snížit na 2:1.


Do šaten se ale přesto šlo za dvoubrankového vedení domácích, gólem do šatny upravil na 3:1 spořický Bašek.


Hned v úvodu druhé půle se k míči opět dostali domácí a dokonale toho využili. Útočník Vašina uviděl Sabadoše mimo branku a z dálky poslal míč za jeho záda - 4:1.


Za tohoto stavu se hra trochu uklidnila a hrálo se spíše ve středu hřiště. Hosté se několikrát pokusili zaútočit, ale jejich střelba nebyla příliš razantní.


V 78. minutě spálil stoprocentní šanci spořický Bašek, vše si ale vynahradil v první minutě nastavení, kdy dostal ideální přihrávku a přehodil vybíhajícího Sabadoše - 5:1.


1. FC Spořice - AFK LoKo Chomutov B 5:1 (3:1)


Branky: 16. a 18. Pomajzl, 45. a 90. Bašek, 49. Vašina - 41. Kubánek. Rozhodčí: Růžička, F. Černý, P. Černý. Žluté karty 4:1. Červené karty 0:1 (30. Chabr). Diváků: 150.


Spořice: Poloprutský - Pomajzl (68. Kovácz), Micák, Ferenčík, Petr Svoboda, Slowik (77. Paldrman), Bohátka, Nádeník, Mašl, Vašina, Bašek. Trenér: Pavlov.


Chomutov: Sabadoš - Mareš, Šlehofer, Hrubý, Hvozda, Šimon (46. Vávra), Burda, Chabr, Milo (33. Kubánek), Welzl (68. Čonka), Kostka. Trenér: Řehák.