Čtveřici pronásledovatelů vedou o bod Spořice před Ledvicemi, Louny a Dobroměřicemi. S 37 body do závěrečných bojů mohou promluvit také H. Jiřetín a Kopisty. Proto i poslední kola mají pořádný náboj.


Na druhém konci tabulky AFK LoKo je na 8. místě osamocená a v klidu. Desáté Březno má 26 bodů a věří, že už vše dohrají v pohodě. Víc starostí má pod nimi s 22 body VČSA, protože náskok pěti bodů před dalšími ještě klid nepřináší. Nejvíc starostí má ale předposlední Sn. Jirkov se 17 body. Dostat se před Domoušice znamená vymazat ztrátu čtyř bodů. Podaří se to?


V čele tabulky 1.B třídy je situace jasnější. Vedoucí Postoloprty vedou o pět bodů, Strupčice se pokouší dostat na druhé místo před Havraň. Mají perspektivní tým a když se nepodaří letos, příští rok to může vyjít.


Další čtyři regionální celky jsou viditelně níž. Hrobníkovi z lopaty úspěšně uniká Klášterec, který na jaře postoupil o šest míst vzhůru a je už skoro „za vodou“. Před nimi na 7. místě jsou Černovice. Ty na jaře pokulhávají, ale čtyři kola před koncem s 29 body soutěž udrží.


To stále nemohou říci SKP Kadaň a Baník Březenecká. Bodově vyrovnaná tabulka je nutí podat v posledních kolech maximální výkon a doufat, že klopýtne někdo jiný, tedy Bečov, nebo Obrnice. Dodejme, že o postup do 1. třídy v okrese usilují Údlice a Málkov.