První šance v zápase si vytvořili kadaňští Poustka s Mikešem, hosté ale odolali a sami začali tlačit, jako první to střelecky zkoušel Giampaoli.


SKóre mohl ve 25. minutě otevřít domácí kanonýr Poustka, ale míč po jeho střele šel těsně nad Lilkovu branku, o pár minut později v poslední chvíli zachraňoval obránce Kroupa odkopem na roh.


Zbytek poločasu patřil domácím. Po rohovém kopu ale Mikeš trefil jen břevno, jeho další šanci Lilko zmařil a když domácí neuspěli ani v samotném závěru první půle, šlo se do kabin za stavu 0:0.


Druhý poločas začal pro Kadaň hodně smolně, už po necelých dvou minutách hry totiž Souš rozehrávala rohový kop, do pokutového území si naběhl nikým nehlídaný Tomanec a ten poslal míč až za Turánka - 0:1.


Domácí fotbalisté ale opět zvedli hlavu a bojovali o každý míč. V 55. minutě rozehrával Poustka trestný kop, na míč si dobře naběhl Sachar a střelou po zem vyrovnal.


Po vyrovnávací trefě domácí svého soupeře hodně přitlačili, vybojovali několik rohových kopů, ale jejich tlak přerušila 67. minuta. V ní, už za silného deště a bouřky, Soušští utekli a volný Schoř poslal hosty znovu do vedení.


Hned po další minutě už rozhodčí musel zápas na téměř pětadvacet minut přerušit, v průtrži mračen nebylo možné hrát.


Po vynucené přestávce dostali domácí další ránu. Hosté potrestali nepozornost v obraně a Tomanec zvýšil na 3:1!


Kadaňští se vrátili zpět do zápasu v 75. minutě, kdy obrana Souše faulovala a z pokutového kopu snížil Poustka.


Snaha o vyrovnání Kadaňských byla veliká, Kroupa svoji šanci ale nevyužil, v hodně nadějné příležitosti selhal i Uhlík. Ke konci zápasu si domácí často dávali v pokutovém území přednost ke střelbě, vyrovnání se tak už nedočkali a překvapení kola bylo na světě.


FK Tatran Kadaň - FK SIAD Souš 2:3 (0:0)


Branky: 55. Sachar, 75. Poustka z penalty - 47. a 68. Tomanec, 67. Schoř. Rozhodčí: Davignon, M. Klobása, K. Beneš. ŽK 2:2. Diváků: 200.


Kadaň: Turánek - Bohuslav, Kroupa, Šabík, Zapský - Sachar, Šimoníček (68. Uhlík), Nádeník, Kováč (78. Paul) - Poustka, Mikeš.


Souš: Lilko - Novotný, Giampaoli, Palkoska, Popelka - Tomanec (74. Wagner), Karlovec (89. Kovář), J. Hanzlíček, Veselý (60. Z. Hanzlíček) - Schoř, Scheithauer.