Chomutovu se proti Vilémovu nedaří, chtěli to změnit, ale inkasovaný gól hned v první minutě jim na kopačky přinesl nervozitu.
Domácí se snažili, ale šlo to ztuha a navíc ve 38. minutě chybovali a inkasovali na 0:2!
Janda v brance hostů musel počítat s tlakem AFK, ale dobře organizoval své spoluhráče a ti pak dlouhými pasy rozbíjeli obranu domácích.
Hrálo se v režii AFK, domácí ale několikrát zahodili vyprcované šance. Uspěl až v 76. minutě po rohu Cejthaml, ale víc už Chomutov nezvládl.
„Byla to sportovní bitva se špatným začátkem, i druhý gól jsme Vilémovu darovali. Tak zkušený soupeř si vítězství už nenechá sebrat. My neumíme při herní převaze proměňovat šance. Kdyby ano, museli jsme nejméně remizovat. Chce to klid a rozvahu při zakončování,“ řekl po utkání chomutovský kouč Karel Šidlof.


AFK LoKo Chomutov – SK ST Vilémov 1:2 (0:2). Branky: Cejthamr – Svoboda, Lehr. Rozhodčí: P. Černý. ŽK 1:3.
Chomutov: Patrovský – Čonka, Žďánský, Vávra, Cejthamr, Campr, Hodas, Zelinka, Kubánek, Baierl, Kostka. Střídali: Šebek, Šlehofer.
Po těsné prohře ve Vilémově hrála Kadaň ve Střekově a po dobrém výkonu si odvezlo tři body.
„Zabojovalo celé mužstvo, nechtěli jsme odjet bez bodů. Vyhráli jsme první i druhý poločas a to nás zase přiblížilo čelu tabulky,“ poznamenal kadaňský kouč Luděk Pardubský.


TJ Střekov – Tatran Kadaň 0:2 (0:1). Branky: Poustka, Zapský. Rozhodčí: Dufek. ŽK 1:2.
Kadaň: Turánek – Bohuslav, Šabík, Zapský, Čibenka – Šimoníček, Mikeš, Sachar, Horváth – Nádeník, Poustka. Střídali: Uhlík, Binder.