První střelu na domácí branku vyslal po rychlém útoku ve třicáté minutě hry chomutovský Dargaj, poté už se útočníci začali osmělovat více a brankáři museli ukazovat svoje umění.
V závěru prvního poločasu podržel své mužstvo domácí brankář Tengler, který předvedl vynikající zákroky. Nejprve vyrazil střelu Kubeše a potom i vleže nohou dorážku Sojčíka z bezprostřední blízkosti.


Druhý poločas už byl o něčem jiném. Obě mužstva hrála útočný fotbal se snahou rozhodnout utkání ve svůj prospěch a tak se bylo na co dívat.
Postupně nejprve domácí Klier vyzkoušel z trestného kopu pozornost chomutovského brankáře Číže, chomutovští Welzl, Kubeš a Sojčík pak stříleli těsně vedle domácí branky.
Jirkovští fotbalisté čekali na chybu soupeře a podnikali rychlé protiútoky. To se stalo osudnému Koptovi z týmu hostů, který musel zatáhnout za záchranou brzdu, po faulu dostal druhou žlutou kartu, následně i červenou a od 67. minuty tak domácí hráli přesilovku.
Hosté se stáhli na svou polovinu a důsledně bránili. Jirkovští stříleli ze všech možných pozic, Senft se Šlajchrtem a Jenčem stříleli nad Čížovu branku, Ameti s Kučerou pak vedle.


Chomutovští nakonec mohli i zvítězit, když po rychlém protiútoku Welzla zachraňovali domácí hráči míč na brankové čáře. V devadesáté minutě ještě střílel Senft trestný kop, ale Kučera usměrnil míč vedle branky. V nastaveném čase mohl rozhodnout střídající Váňa, ale jirkovskou branku minul.
Konečná bezbranková remíza nakonec byla spravedlivým vyjádřením snah obou mužstev.

FK Slovan Jirkov - AFK LoKo Chomutov B 0:0

Rozhodčí: Hlinka, Baun, Bíbl. Žluté karty 3:4. Červené karty 0:1 (67. Kopta). Diváků: 100.
Jirkov: Tengler - Lehnert, Vačlena, Markuliak, Klier - Jenč, Senft, Ambroz, Wittman - Kučera, Šlajchrt. Střídali: Šantora, Ameti.
Chomutov: Číž - Kopta, Šorsák, Moravec, Kubík - Dargaj, Žďánský, Hrubý, Sojčík - Welzl, Kubeš. Střídali: Hasl, Mareš, Váňa.