Chomutovští hráči nastoupili proti účastníkovi krajského přeboru, týmu SK MondiPackaging Štětí a vyhráli 4:0.
Opět se hrálo za velkého vedra. Fotbalisté FC Chomutov zaskočili hráče Štětí od začátku rychlou a přesnou hrou. V sestavě FC se opět objevil zkušený Eiselt a byl to právě on, který si v páté minutě připsal první střelecký pokus. O chvíli později se dostal do šance i Hranička, jenž unikl po pravé straně a vystřelil, ale míč letěl vedle branky.

Chomutovští fotbalisté svého soupeře do útočení příliš nepouštěli a hru měli ve svých rukách. Do další nadějné příležitosti se dostal Škota, ale místo přihrávky zvolil střelu a ta skončila jen v boční síti. Chvíli poté hlavičkoval Eiselt těsně mimo.
První gól zápasu přinesla pětadvacátá minuta. Doksanský dostal přihrávku do středu hřiště, v pokutovém území se dobře zorientoval a po zemi k pravé tyči vstřelil první gól zápasu.

Po této brance si Chomutovští vytvořili další tlak, vybojovali několik rohových kopů, ale ani jeden z nich nevyužili a do šaten se tak odcházelo za stavu 1:0.
Druhý poločas střelecky zahájil v prvním poločase úspěšný Doksanský. Skóre se ale měnilo až po akci Ilavského, který unikl obraně Štětí, vystřelil a míč do sítě dorazil Tichý - 2:0.

Další gól padl v sedmdesáté minutě. Akci založil chomutovský Harvatovič, který poslal přesný míč na Vaita, ten přihrál Škotovi a po jeho střele to bylo 3:0.
Zvýšit skóre mohl Moravec, jenž si šikovně naběhl do útoku, ale jeho hlavička postrádala přesnost. Konečnou podobu výsledku pak po Harvatovičově akci dal v osmdesáté minutě Dykast - 4:0. Skóre mohlo být ještě vyšší, ale v závěru zápasu trefil Strouhal z přímého kopu jen tyč.