V úvodu zápasu se do šancí častěji dostávali fotbalisté Kladna, domácí museli několik minut hrát oslabeni, když byl po úderu loktem do obličeje ošetřován Strouhal.
Po třicáté minutě domácí zahrávali sérii pěti rohových kopů, ale ani jeden se jim nepodařilo zakončit podle představ. Do nadějné šance se dostal chomutovský hrající trenér Heřman, ale míč měl na dlouhou nohu. A když domácí gólman Zaťko několikrát spolehlivě zasáhl, odcházelo se do šaten za bezbrankového stavu.


A tento stav se neměnil ani ve druhém poločase…
Do první šance druhé půle se dostal domácí Eiselt, po něm to zkoušel Hranička, ale kladenský obránce jeho kličku vystihl a míč odehrál mimo hrací plochu.
Další nadějnou příležitost spálil kladenský Chaloupka, na druhé straně neuspěl Šebek, stejně jako kapitán Doksanský. A když v závěru utkání neuspěl ani Hranička, rozdělily si oba týmy po bodu za nerozhodný výsledek 0:0.
“Po deštivých dnech to bylo pro oba soupeře náročné utkání. Oba týmy se snažily vstřelit branku. Soupeř to byl těžký, dělí se o druhé místo a bylo to poznat. Bod je zasloužený,“ řekl po utkání chomutovský hrající trenér Tomáš Heřman.


FC Chomutov - SK Kladno B 0:0


Rozhodčí: Langer, Bohatý, Martínek. ŽK 2:2. Diváků: 180.
Chomutov: Zaťko - Vait, Hyneš, Hranička, Jančárek - Šebek, Eiselt, Strouhal, Doksanský - Sedlák (64. Ilavskij), Heřman.