„Utkání mělo dobrou úroveň a my měli řadu možností ho rozhodnout už v prvním poločase. Nepovedlo se,“ přibližuje průběh utkání dobroměřický trenér Jiří Hora. „Pak už to byla houpačka,“ dodává.

V zajímavém zápase se oba soupeři přetahovali o vedení. Góly ale padaly až po přestávce. V první půli se hosté hlavně bránili tlaku domácích.
V úvodu druhého dějství otevřeli domácí brankový účet proměněnou penaltou Plachého. Po třech minutách ale srovnal Campr a z další penalty strhnul vedení na stranu hostů Kopta.

Dobroměřice odpověděly dalším tlakem a z něj vyplynulo vyrovnání Kroupy.

V následující přetahované vyrobili domácí v 81. minutě další penaltový faul a Jarolím se nemýlil – 2:3. Zdálo se, že tím rozhodnul celý zápas, ale v nastaveném čase Kroupa trefil z osmnácti metrů parádní střelou růžek a vyrovnal tak na konečných 3:3. Už se ani nerozehrávalo a rozhodčí zápas ukončil.
„Domácí měli zkušený tým, což nejvíce dokazoval Kroupa. Sehráli jsme dobrou partii, jenže se špatným koncem. Tři body byly hodně blízko,“ nechal se slyšet chomutovský trenér Čestmír Řehák.