Sokol Údlice – Sokol Vilémov 5:0 (4:0) Branky: Kováč 3, Kadlec, Hakl. Rozhodčí Linhart, Čokáš, Fafala. ŽK 1:0. Diváků: 80. Údlice ani tentokrát nezaváhaly.

Slavoj Droužkovice – SK Letovisko Perštejn 1:0 (1:0) Branka: Šimek. Rozhodčí Formánek, Moder. ŽK 1:2. Diváků: 80. Hosté byli herně lepší, vytvořili si, ale zároveň i spálili velké množství šancí.

SKP Kadaň – FK Kyjice 7:0 (1:0) Branky: Pálinkáš, Folbrecht, Hudák, Krämer, Melichar, Strádal, Novotný. Rozhodčí V. Novotný, Němeček. Bez napomínání. Diváků: 30. Slušně hrané utkání. Domácí se rozstříleli až ve druhé půli.

Jiskra Kovářská – FK Klášterec B 1:0 (1:0) Branka: P. Hablawetz. Rozhodčí Drda, Skokan, láskal. ŽK 1:3, ČK 1:0 Diváků: 50. Domácí překvapivě porazili mužstvo z čela tabulky.

1. FC Spořice B – Sparta Radonice 2:2 (1:1) Branky: Poloprutský, Paldrman – J. Kothánek, L. Křivda. Rozhodčí bartoň, Moder, Březák. ŽK 2:2 Diváků: 60. První poločas se hrál v režii domácích. Druhá polovina hry byla vyrovnaná, v závěru hosté zesílili tlak na branku domácích, ale bez úpěšné koncovky.

FK Rašovice – SK Libědice 6:0 (1:0) Branky: Bašus 2, Karas 2, Pech, Galler. Rozhodčí Jakůbek, L. Votruba, R. Votruba. ŽK 0:2 Diváků: 50. Domácí jsou zkušený, sehraný tým a proto se jim daří.

Sokol Místo – 1. SK Jirkov 2:3 (0:1) Branky: Martinovský, Chýle – Trávníček, vlastní, Valeška. Rozhodčí Janoušek, Naďal. ŽK 2:3. Diváků: 50. Domácí drželi krok, po obdržení branky dokázali vyrovnat, ale rozhodující gól inkasovali v závěru utkání.

Dohrávka 14. kola: FK Rašovice – Slavoj Droužkovice 6:3 (5:2), hráno 8. května