Kdo v sobotu přišel na utkání s Kladnem o pět minut později, žádný gól už neviděl. Jedinou branku střetnutí totiž po rohovém kopu Harvatoviče vstřelil už ve čtvrté minutě Tichý. „Stejně jako v předchozích zápasech jsme se i teď snažili dát rychlý gól a to se podařilo. Tichý měl další šanci i později, po něm Ilavskij, několikrát zahrozil i náš nejlepší střelec Eiselt,“ řekl chomutovský trenér Anton Stehlík.
Vyrovnat mohli hosté hned po pár minutách, ale jejich vyrovnávací gól rozhodčí neuznal. Do konce utkání si oba celky vypracovaly ještě několik šancí, ale nikdo se nedokázal brankově prosadit. Zápas tak skončil hubeným, ale důležitým vítězstvím Chomutova.
“Soupeř to byl velmi silný a pro naše hráče to bylo náročné utkání. Vyhráli jsme už popáté v řadě, oproti podzimu je to opravdu obrat. Hráči plní vše, co si před zápasem řekneme. Teď nás čeká zápas v Sokolově, pak doma proti Bohemians 1905 B a poslední utkání hrajeme venku v Děčíně. Zachránit bychom se měli,“ dodal po zápase kouč Stehlík.


FC Chomutov - SK Kladno B 1:0 (1:0)


Branka: 4. Tichý. Rozhodčí: Melničuk, Kučka, Aubrecht. Žluté karty 3:1. Diváků: 292.
Chomutov: Zaťko - Hyneš, Jančárek, Heier, Hranička, Harvatovič, Eiselt, Tichý, Strouhal, Ilavskij, Doksanský. Střídali: Dolejška, Vait.
Kladno: Kostolanský - Končír, Drozd, Císař, Samek, Křeček, Kabele, Chalupa, M. Zinhasovič, Vincenc, Neuman. Střídali: Lazarik, H. Zinhasovič.