Příznivci černovického klubu se přišli se svými hráči rozloučit při víkendovém utkání s Obrnicemi, hrálo se předposlední kolo 1. B třídy. V tom posledním hrají Černovice do Postoloprt.


V úvodu byli aktivnější domácí fotbalisté a svou snahu po dvaceti minutách korunovali úvodním gólem z kopačky Pomajzla. Ovšem po deseti minutách černovická obrana špatně odkopla míč, toho se zmocnil Farták a vyrovnal.


Díky tomuto momentu se hosté dostali do tempa, přidali na důrazu a po další chybě domácích je poslal do vedení Fišer.


Po přestávce předvedl několik dobrých momentů Polukoška a byl to právě on, kterému se v 65. minutě podařilo vyrovnat.


Obrničtí fotbalisté se ale nedali zaskočit. Znovu se pustili do domácích hráčů, ti si ještě ani nestačili užít vyrovnávací gól a gólman Zvorník lovil po střele Pilaře míč ze své sítě potřetí - 2:3.


Černovičtí byli hodně zaskočeni a ještě hůře pro ně bylo o další tři minuty později, kdy hostům zařídil dvoubrankový náskok Fišer.
Sympatické bylo, že i za stavu 2:4 to domácí nezabalili a zkoušeli s nepříznivým stavem něco udělat. Snížit se povedlo v 88. minutě Dvořákovi, ale ani závěrečné akce Černovic už k vyrovnání nevedly.


SK Větrník Černovice -
Sokol Obrnice 3:4 (1:2)


Branky: 20. Pomajzl, 65. Polukoška, 88. Dvořák - 32. Farták, 35. Fišer, 67. Pilař, 70. Fišer. Rozhodčí: Klobása, Harenčák, Mydlář. Diváků: 50.
Černovice: Zvorník - Dohnal, Schatz, Kuhn, Skupa - Porubský, Neugebauer, Dvořák, Eleš - Pomajzl, Polukoška. Trenéři: Sanko, Chýle.