První šanci k otevření skóre měl domácí Kubánek, ale brankář Loos míč nadvakrát přikryl. Poté se dostali ke slovu i hosté, ve 25. minutě jejich nebezpečnou akci odvrátili obránci na roh. Po následujícím rohu se k odraženému míči dostal Buriánek, pronikl do pokutového území a nikým neobsazen pohodlně otevřel skóre - 0:1.


Domácí fotbalisté najednou přestali bojovat a málem toho využil Lehrl, který střílel těsně nad Sabadošovu branku. Chomutovští odpověděli střelou Campra a několika rohovými kopy, ale nula na jejich kontě se stále neměnila. Poločas pak uzavřela jedovatá střela vilémovského Buriánka.


Druhá část hry začala pro domácí pohromou. Ti faulovali v pokutovém území a rozhodčí Hoffman nařídil pokutový kop, který bezpečně proměnil Hyka.
Všechno nahrávalo hostům do karet a domácím se téměř nic nedařilo.


V 58. minutě Vilémovští zahrávali rohový kop, na který si naběhl Lehrl a hlavou poslal míč k tyči bezmocného Sabadoše - 0:3.
Za tohoto stavu bylo pro Chomutovské těžké dostat se do tempa a vypracovat si šance. Zkoušel to Jarolím, ale míč poslal těsně vedle. Hosté se dostávali před branku díky špatným přihrávkám domácích, ale naštěstí pro ně už další góly nepřidali.


Boj o první místo tak skončil zaslouženým vítězstvím Vilémova.


AFK LoKo Chomutov - SK StapTratec Vilémov 0:3 (0:1)


Branky: 26. Buriánek, 47. Hyka z penalty, 58. Lehrl. Rozhodčí: Hoffman, Kratina, Beneš. Žluté karty 5:2. DIváků: 150.
Chomutov: Sabadoš - Hodas, Cejthamr, Kostka (35. Milo), Hrubý (55. Mareš) - Chabr, Žďánský, Král, Kubánek - Campr, Sojčík (68. Jarolím).