Jejich trenér Pavel Hoftych, i když jeho svěřenci prohráli s úřadujícími mistry světa Francií 1 : 2, si užíval atmosféry na stadionu a vážil si početné návštěvy.

„Krásná návštěva, pro naše kluky to byla obrovská motivace. Všechno se sešlo! I soupeř, který patří k evropské špičce. Dnes to bylo vidět, ale mezi týmy nebyl tak markantní rozdíl, abychom se na něm nedalo pracovat," řekl kouč týmu, který utrpěl první porážku od srpna 2012. To nestačil na Polsko.

Kouče, který ve své kariéře vedl například Bohemians 1905, Trnavu nebo České Budějovice,  potěšil stav místního stadionu: „Je tady nádherný stadion, na prvoligové úrovni. Bohužel, hraje se tady pouze třetí liga," chválil místní stánek  rodák z Ústí nad Labem.

A co rozhodlo o vítězství Francie? „Byla to vyrovnávací branka Francie, která nás během dvou minut vrátila zpátky do remízy. Pak to byla krásná individuální akce francouzského hráče na 2:1 a naše neproměněná penalta na začátku. Pak jsme už hráli na krev, v závěru jsme ještě neproměnili naši největší příležitost," vystihl nejdůležitější momenty utkání zkušený stratég.  

ČR U20 – Francie U20 1:2 (1:1).

Branky: 30. Shejbal – 32. Benet, 66. N'Koudou. Rozhodčí: Lerch – Blažej, Vaňkát. Diváci: 2560.
Česko: Kolář – Landovský, Simič, Hůlka, Byrtus – Hašek, Hrubý, Oplustil, Holzer – Linhart, Ševčík.