Chomutovská obrana na čele s Radkem Zaťkem tak udržela v tomto utkání čisté konto. Opačně to mohlo být na druhé straně, protože Chomutovští si vypracovali dost šancí na vstřelení gólů, ale nemířili přesně. Nejvíce jich měl Martin Boček, ale ani nejlepší střelec FC se neprosadil.

Již v 10. minutě se do příležitosti dostal David Zahradník, další příležitosti měli Anid Hajro nebo Richard Pěnička. V prvním poločase si i domácí vypracovali tři šance, ale hostující obrana si vždy poradila. 

Vstup do druhého poločasu měli lepší hosté. Jenom mezi 47. a 49. minutou měl dvě stoprocentní příležitosti Martin Boček, ale obě šance skončily nad brankou Jana Chadraby. Domácí pak postupně srovnali hru a po příležitosti Lukáše Svobody v 79. minutě si v závěru vypracovali největší příležitost zápasu. Dvě minuty před koncem útočník Daniel Kýček odstrčil rukami obránce Chomutova a běžel sám na Zaťka. Ten předvedl zákrok utkání a jeho příležitost zneškodnil. 

Chomutov je čtrnácti body na desátém místě skupiny B. V příštím kole hrají hráči Chomutova v sobotu 21. října na Zadních Vinohradech. Jejich soupeřem bude mužstvo SK Hrobce, které je na předposledním, 15. místě. 

Arsenal Česká Lípa – FC Chomutov 1:0 PK (0:0)

PK: 4:2. Rozhodčí: R. Svoboda – L. Vojtěch, Z. Novotný. ŽK: 1:1. Diváci: 125.

FC Chomutov: Zaťko – Hajro (61. T. Svoboda), Kunart (65. Proll), Kubík, M. Chaloupka, Mešič, Gedeon, L. Svoboda, Zahradník, Boček, Pěnička.