Sparťanští hráči prokázali na turnaji naprostou dominanci, když zvítězili ve všech zápasech se skórem 48:9 v základní skupině a 46:9 ve zlaté skupině. Tímto jednoznačným prvním místem stvrdili fantastickou bilanci Sparty Praha v letošním ročníku Ondrášovka Cupu. Všech šest týmů ve všech kategoriích U8-U13 bylo na stupni vítězů.

Na druhém místě skončili v Chomutově hráči Slavia Praha. Ty odsunula z první pozice jediná prohra v nabitém zápasovém programu, a to právě s jejich pražskými rivaly ze Sparty. Třetí místo vybojoval tým Mostecký FK.

Na turnaj dorazilo opět mnoho vzácných hostů a mezi nimi i ikony českého fotbalu, vicemistři Evropy z roku 1996, Karel Poborský a Petr Kouba.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen David Marushchak z FK Vysočina Jihlava, nejlepším brankářem Ondřej Sura z MFK Frýdek Místek a nejlepším střelcem Kamil Valach z FK Spartak Choceň. Tradiční soutěž o nejlepší fanouškovský kotel vyhráli „kotelníci“ z SK Benešov. Vítězi vložené driblingové soutěže Top4Football challenge byli vyhlášeni mladí borci ze Sigmy Olomouc.

Spořice (ve žlutém) jsou po výhře nad Vroutkem v čele I. A třídy. Pokud porazí v posledním kole Ervěnice, celou soutěž vyhrají.