Pátek 25. října

Futsal

2. liga: FC Betis Kadaň - Combix Ústí nad Labem, 19:30 hod., sport. hala Kadaň,

Krajský přebor: FC Atletico Chomutov - Black Panthers Libochovice, 19:00 hod., Městská sport. hala Chomutov,

Zimní liga ml. žáků: Turnaj skupiny B za účasti 3. ZŠ Jirkov, 5. ZŠ Chomutov, 13. ZŠ Chomutov, ZŠ Strupčice, 4. ZŠ Jirkov, 13:00 15:30 hod., Městská sport. hala Chomutov;

Sobota 26. října

Softbal

Open Mistrovství ČR juniorů: turnaj za účasti SC 80 Beavers Chomutov, Havl. Brod, Pasos Pardubice, Most, Tempo Praha, Katalpa, 09:30 - 17:00 hod., hřiště Beavers u ZŠ Heyrovského, Chomutov;

Fotbal

ČFL: FC Chomutov - 1. FC Karlovy Vary, 10:15 hod.,

Divize žen: VČSA Ervěnice - LFC Ústí nad Labem, 14:00 hod.,

I. A třída:

FK Klášterec - SK Strupčice, 14:30 hod.,

VČSA Ervěnice - Sokol Domoušice, 14:30 hod.,

I. B třída:

SK Černovice - FK Havraň, 14:30 hodin,

Sokol Údlice - SK Černčice, 14:30 hod.,

Okresní přebor:

TJ Sokol Místo - TJ Sokol Údlice B,

TJ Slovan Vejprty - TJ Sokol Otvice,

TJ Sokol Vilémov - 1.SK Jirkov,

TJ Slavoj Droužkovice - SK Inter Mikulovice,

SK Málkov - FK Rašovice,

Začátky vše ve 14:30 hodin,

Okresní soutěž:

TJ Jiskra Kovářská - SK Libědice, 14:30 hod.,

TJ Sokol Mašťov - 1. FC Spořice B, 11:30 hod.;

Hokej

1. liga: SK Kadaň - HC Olomouc, 17:30 hod.,

2. liga: HC Klášterec nad Ohří - HC Draci Bílina, 17:00 hod.;

Florbal

G2 liga juniorů: FbC 98 Chomutov - FbC Liberec, 15:00 - 17:00 hod., Městská sport. hala Chomutov,

Liga juniorů: turnaj za účasti týmů FbC Kati Kadaň, FbC 98 Chomutov B, TJ Mocní Tuleni Podbořany, FbC Liberec B, FbC Česká Lípa B, SK Bivoj Litvínov, ASK Lovosice, od 09:00 hod., sport. hala Kadaň;

Národní házená

1. liga žen: SK Chomutov NH - SK Studénka, 15:30, sportovní areál DUHA,

Oblastní přebor: KNH Chomutov - KNH Litvínov, 15:00 hod., hřiště ZŠ Školní;

Stolní tenis

3. liga mužů: KST Technoline Jirkov A - Sokol Michle Praha A, od 15:00 hod., herna KST Jirkov kryt CO u 4. ZŠ;

Basketbal

Starší minižákyně U13:  BK Levhartice Chomutov - ASK Lovo Lovosice, 09:00 a 11:00 hod., Městská sportovní hala, Chomutov (malý sál);

Neděle 27. října

Hokej

Extraliga: Piráti Chomutov - Kometa Brno, 17:30 hod.;

Softbal

Open Mistrovství ČR juniorů: turnaj za účasti SC 80 Beavers Chomutov, Havl. Brod, Pasos Pardubice, Most, Tempo Praha, Katalpa, 08:30 15:30 hod., hřiště Beavers u ZŠ Heyrovského, Chomutov;

Florbal

2. liga: FbC 98 Chomutov - Slavia VŠ Plzeň, 17:00 hod., Městská sport. hala Chomutov,

G2 liga juniorů: FbC 98 Chomutov - Mladá Boleslav, 14:00 hod., Městská sport. hala Chomutov;

Stolní tenis

3. liga mužů:  KST Technoline Jirkov A - Avie Čakovice A, od 10:00 hod., herna KST Jirkov kryt CO u 4. ZŠ;

Národní házená

1. liga žen: SK Chomutov NH - TJ Rokytnice, 10:30 hod., sport. areál DUHA;

Fotbal

Krajský přebor: Tatran Kadaň - FK Litvínov, 14:30 ,

I. A třída: AFK LoKo Chomutov B  - FK Kryry, 14:30 hod., hřiště Černovice,

I. B třída: Baník Březenecká - TJ Kopisty, 15:00 hod., hřiště Staré Spořice,

Okresní přebor:

TJ VČSA Ervěnice B  - TJ Spartak Perštejn, 14:30,

TJ Sokol Výsluní - SKP Kadaň, 14:30 hod.,

Okresní soutěž:

1.SK Jirkov B - TJ Sparta Radonice, 14:30 hod., hřiště Březenec,

TJ Sokol Březno B - FC H.V. Vrskmaň, 14:30 hod.,

Tatran Klášterecká Jeseň - FK Čechie Hrušovany, 14:30 hod., hřiště Rašovice;

Basketbal:

Starší žáci U15: BK Levharti Chomutov - Slaný, 10:00 hod., Místo: Městská sportovní hala Chomutov (malý sál),

Atletika

Běžecký zimní pohár: Čendův lomcovák na Svaťáku 5 250 m, start v 10:30 hod. u 2. ZŠ v Kadani;

Turistika

Spořitelný pochod (38. ročník): Start v 08:45 hod. u České spořitelny, Palackého ul., Chomutov, cíl u Štěpána v Blatně;

Pondělí 28. října

Futsal:

Okresní přebor: SK Vinea Club Kadaň - MAKO Litvínov, 18:30 hod., sport. hala Kadaň.