Pátek 20. září:


Futsal
Krajský přebor: Atletico Chomutov – Dynamo Ústí nad Labem „A", 19:00 hodin, Městská sportovní hala Chomutov.

Basketbal
Basketbalový turnaj „O pohár města Chomutova" (kadeti U-17):  Levharti Chomutov – Sokol Žižkov, 17:00 hodin, Městská sportovní hala Chomutov

Sobota 21. září:
Hokej
1. liga
SK Kadaň – Motor České Budějovice, 17:30 hodin, zimní stadion Kadaň
2. liga
HC Klášterec nad Ohří – HC Tábor, 17:00 hodin, zimní stadion Klášterec nad Ohří

Kanoistika
Chomutovský pohár dračích lodí (5. ročník): 09:00 – 17:00 hodin, Kamencové jezero, pořadatel Sportclub 80 Kanoistika Chomutov

Fotbal
I. A třída
1. FC Spořice    – SK Viktoria Lom, 10:30 hodin,SK Strupčice – SK Havran Kryry, 16:30 hodin,
FK Klášterec nad Ohří – 1. FC Dubí, 16:30 hodin


I. B třída
SK Černovice – TJ Kopisty, 16:30 hodin,
Sokol Údlice  – SFK Meziboří, 16:30 hodin,
Baník Březenecká Chomutov –     Tatran Podbořany, 16:30    hodin, hřiště    Staré Spořice,
TJ FK Jirkov-Kyjice – FK Slavoj Žatec „B", 16:30 hodin


Okresní přebor
TJ Sokol Vilémov –     TJ Sokol Místo,
TJ Slavoj Droužkovice –     TJ Sokol Výsluní,
SK Málkov – TJ Slovan Vejprty,
FK Rašovice – TJ VČSA Ervěnice „B",
SK Inter Mikulovice – TJ Sokol Údlice „B", hřiště Kotvina,
1.SK Jirkov – TJ Spartak Perštejn, hřiště Březenec,
SKP Kadaň – TJ Sokol Otvice, hřiště Úhošťany
Začátky v 16:30 hodin.


Okresní soutěž
FK Čechie Hrušovany –     1. FC Spořice „B", 16:30 hodin, hřiště Otvice

Kuželky
1. liga
TJ Jiskra Kovářská – KK SlavojPraha, 11:00 hodin, Golf Club Kamencové jezero

3. liga
TJ VTŽ Chomutov – SKK Karlovy Vary, 15:00 hodin, Golf Club Kamencové jezero

Basketbal
Basketbalový turnaj „O pohár města Chomutova" (kadeti U-17):  8:45 Levharti Chomutov – Thermia Karlovy Vary
15:00 Levharti Chomutov – Slavoj Litoměřice, 15:00 hodin, Městská sportovní hala Chomutov
Divize (starší žákyně U-15):  Levhartice Chomutov – DBaK Plzeň „B", 13:00 hodin, Městská sportovní hala Chomutov

Cyklistika
Severočeská amatérská liga Spyder Cup 2013:
Start: Rekreační centrum Hřebíkárna v Bezručově údolí v 11:00 hodin, cíl Načetín, pořadatel CCC – Cycling Club Chomutov

Turistika
Krušnohorské šlápoty (VI. ročník): délka tras 12, 18 a 23 km, start Chomutov, ZŠ „Duhová cesta" v Havlíčkově ulici, start od 08:00 do 09:45 hodin, pořadatel Junák, svaz skautů a skautek

Neděle 22. září:
Hokej
Tipsport extraliga
Piráti Chomutov – Verva Litvínov, 17:30 hodin, SD Aréna  Chomutov

Softbal
Play-off extraligy (semifinále):
SC 80 Beavers Chomutov –    Radotínský SK Praha – Radotín, 13:00 hodin, softbalový areál Beavers Chomutov, Heyrovského ul. Chomutov

Fotbal
Divize
AFK LoKo Chomutov – FC Nový Bor, 15:00 hodin


I. A třída
VČSA Ervěnice – FK Postoloprty, 16:30 hodin


Okresní přebor
TJ Sokol Údlice „B" –     FK Rašovice, 17:00 hodin,
TJ Sokol Výsluní – TJ Sokol Vilémov, 17:00 hodin,


Okresní soutěž
1.SK Jirkov „B" –     SK Libědice, 16:30 hodin, hřiště Březenec,
TJ Sokol Březno „B" –     TJ Sokol Mašťov, 16:30 hodin,
Tatran Klášterecká Jeseň – TJ Jiskra Kovářská, 15:00 hodin, hřiště Rašovice,
FC H.V. Vrskmaň – TJ Sparta Radonice, 16:30 hodin