Chomutovští fotbalisté hráli od začátku aktivně, domácí hrozili hlavně z rychlých protiútoků. V brance je však pochytal vynikající Zaťko. První pokusy hostů zaznamenali Doksanský a Šollar. Domácí si poté vybojovali tři rohové kopy, obrana hostů ale byla vždy na svém místě.

Ve 23. minutě se již ale domácím podařilo skórovat. Brabec centroval míč před bránu, který k překvapení všech skončil v brance – 1:0. Na vyrovnání se však nečekalo dlouho.

Nejprve zaútočil Šollar a následně dostal přihrávku Pavlíček, který po zemi překonal brankáře Šilhavého – 1:1. Nerozhodné skóre vydrželo až do konce poločasu.

Ve druhé části pokračovala vyrovnaná bitva. Ve 49. minutě se snažil překonat domácího brankáře Hyneš, mířil ale těsně vedle. V 56. minutě se vyznamenal proti střele domácího Dvořáka Zaťko.

Poté mohl rozhodnout zápas Dolejška, v koncovce ale selhal. V 77. minutě tentýž hráč pálil opět těsně vedle a přišel trest. V 81. minutě zahrávali domácí trestný kop a míč doputoval až do sítě.

Definitivní tečku za zápasem udělali domácí v 88. minutě, kdy překonali jinak výborného Zaťka tečovanou ránou – 3:1. V dalším utkání přivítá Chomutov ve středu v 17:00 rezervu Mladé Boleslavi.