Po 22 odehraných zápasech na tom byly lépe Jirny, které měly před Chomutovem úctyhodný desetibodový náskok.

Tento šlágr 23. kola divize měl ukázat, který tým má sílu bojovat o postup do vyšší soutěže a nakonec skončil smírně po nerozhodném výsledku 1:1.

První poločas byli chomutovští fotbalisté aktivnější v útočení. Do prvních šancí se dostali Ilavskij s Da Silvou, ale ty nebyly zužitkovány, stejně jako následná série rohových kopů.

Ze standartních situací dokázali zahrozit i domácí. Po půl hodině hry byli blízko gólu, ale obrana hostů míč na poslední chvíli dokázala odvrátit na rohový kop.

První gólová situace pak přišla těsně před odchodem do šaten. Už to vypadalo, že poločas skončí bezbrankovou remízou, ale ve 43. minutě nastřelili domácí nejprve tyč a po následném závaru rozhodčí odpískal další rohový kop. Ten fotbalisté Jiren rychle rozehráli a po dalším závaru v pokutovém území se po zemi k tyči trefil Penc.

Do druhé poloviny nastoupili chomutovští hráči s chutí vyrovnat pro ně nepříznivý stav a od začátku přidali na bojovnosti.

A trochu i na tvrdosti, z čehož v 52. minutě vzešlo vyloučení Strouhala, který dostal červenou kartu po rozhovoru hlavního rozhodčího s jeho asistentem na pomezní čáře. Po druhé žluté kartě tak musel Strouhal předčasně do sprch a domácí tak měli možnost hrát v početní výhodě.
I v oslabení ale hosté zvedli hlavy a nadále bojovali o každý míč. Do šance se dostal Da Silva a po něm aktivně hrající Horna.

Poměr hráčů na hřišti se v 73. minutě vyrovnal, kdy opět po konzultaci s asistentem rozhodčí vyloučil domácího Jindráčka.

Chvíli poté se Chomutovští konečně dočkali zaslouženého vyrovnání. Střídající Šebek, který byl na hřišti deset minut, založil na levé straně hřiště rychlý útok, obránci sice zahráli míč do autu, ale Šebek jej rychle rozehrál do pokutového území, kde se uvolnil Horna a pěknou střelou do rohu branky gólmana Kratochvíla vyrovnal.

Hosté se snažili vstřelit i vítězný gól, ale tlak nezužitkovali. A naopak v samém závěru utkání domácí Bílek trefil tyč Zaťkovy branky!
Po této situaci chomutovští hráči rychle zaútočili, ale když se dostali do pokutového území Jiren, rozhodčí bez nastavení zápas ukončil a ten tak skončil remízou 1:1.

SK Viktoria Jirny - FC Chomutov 1:1 (1:0)

Branky: 43. Penc - 77. Horna. Rozhodčí: Šob, Z. Novotný, Orel. Žluté karty 3:4. Červené karty 1:1 (73. Jindráček - 52. Strouhal). Diváků: 150.

Chomutov: Zaťko - Hranička (88. Šlajchrt), Ilavskij (67. Šebek), Vait, Hyneš, Eiselt, Strouhal, Da Silva (77. Daneski), Doksanský, Horna, Moravec. Trenér: Jiří Černý.