Oba týmy produkovaly i při sedmistupňovém mrazu pohledný a rychlý fotbal. V prvním poločase se nikdo ze střelců nedokázal prosadit a do šaten se tak odcházelo za bezbrankového stavu. Blíže ke gólu měli Chomutovští, kteří svého soupeře několikrát přimáčkli před jeho branku, vybojovali i několik rohových kopů, ale standartky zůstaly nevyužity. A když zahrozili i domácí mladíci, stál v brance hostů spolehlivý Zaťko.

Do druhého poločasu vystřídal trenér Černý několik hráčů a začalo se měnit i skóre. V padesáté minutě odehrála slávistická obrana nedůrazně míč, kterého se zmocnil Eiselt a ten jej střelou bez přípravy poslal do sítě - 0:1.

Domácí se několikrát pokusili vyrovnat pro ně nepříznivý stav, ale chomutovská obrana si s jejich nebezpečnými akcemi dokázala poradit a sami hosté podnikali rychlé protiútoky.

Druhý gól severočechů mohl přidat Sanko, ale ten prudkou střelou trefil pouze břevno. Naštěstí se míč odrazil k Tomáši Smolovi, který do Chomutova přichází z Teplic, ten byl při přípravě ke střele faulován a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. K míči se postavil Eiselt a nabídnutou šanci proměnil - 0:2.

O toto dvoubrankové vedení ale chomutovští fotbalisté bleskově přišli. V rozmezí 75. a 76. minuty byli totiž dvakrát nedůrazní při odehrání míče ve svém pokutovém území a domácí tak vyrovnali na 2:2.

Do konce utkání si dvě nadějné šance na vstřelení vítězného gólu hosté ještě vypracovali, ale slávistický brankář svůj tým podržel a na remíze se tak už nic nezměnilo.

SK Slavia Praha dorost - FC Chomutov 2:2 (0:0)

Branky: 75. Mašek, 76. Sejček - 50. a 64. z penalty Eiselt. Rozhodčí: Krutiš.
Chomutov: Zaťko - Vait, Šebek, Hyneš, T. Smola, Moravec, Eiselt, Čonka, Strouhal, Doksanský, Slowik. Střídali: Sanko, Haviar, Horna, Měšťan. Trenér: Jiří Černý.