Zápas s Brozany byl vyrovnaný, začátek ale patřil domácím. Nejprve po jednom z prvních útoků nastřelil Eiselt tyč a tentýž hráč poté v jedenécté minutě už mířil přesně - 1:0. Brozanský gólman Kudrna byl krátce poté opět překonán, ale na brankové čáře jej zastoupil obránce Rada.

Poté se přece jen rozehráli i hosté, nejnebezpečnější byli dva cizinci v brozanských službách Ahmed a Gnahoui. Z chomutovské strany si další šance vypracovali Daneski s Da Silvou, ale hubený stav 1:0 platil až do odchodu do šaten.

Hned v úvodu druhého poločasu mohli domácí fotbalisté přidat druhý gól, ale šance zůstala nevyužita. V následujících momentech se střídaly útočné akce a rohové kopy na obou stranách.

Zajímavý moment přinesla 58. minuta, v níž unikal na branku domácí Vait, obránce Pešula ho fauloval a rozhodčí nařídil pokutový kop. K němu se postavil kanonýr Eiselt, ale gólman Kudrna dokázal míč vyrazit nohou.

Šlo vidět, že s domácími to dost otřáslo a naopak hostům to nalilo čerstvou krev do žil. Do největší příležitosti se dostal Ahmed, ale ten v rozhodující chvíli mířil těsně vedle levé Zaťkovy tyče. Na stavu 1:0 se tak už nic nezměnilo.

FC Chomutov - Sokol Brozany 1:0 (1:0)

Branka: 11. Eiselt. Rozhodčí: Kožar, Pastyřík, Burda. Žluté karty 3:3. Diváků: 275.

Chomutov: Zaťko - Hranička, Vait, Hyneš, Eiselt, Čonka, Da Silva (85. Moravec), Doksanský, Haviar (82. Šlajchrt), Daneski (73. Horna). Trenér: Jiří Černý.