Průběh první části hry měli ve svých rukách hosté a zaměstnávali domácího brankáře Víška. Hned v úvodu musel golman hasit šanci na rohový kop.
Ve čtvrté minutě měli chomutovští velkou šanci z rohového kopu, Dubský ale domácí obranu nepřekonal.

Mezi šestnáctou a osmnáctou minutou navíc hosté rozehrávali tři rohové kopy, ani tentokrát ale nedopravili míč za brankovou čáru Kladna.Další šance spálili hostující Pavlíček a Marek Smola. Kladno předvedlo golovou šanci ve 34. minutě, skvělý zákrok ale předvedl Štěpnička a poločasové skóre se již neměnilo.

Po přestávce chomutovští opět bušili do obrany Kladna a brankář Víšek jen stěží vyrazil míč nohou do hrací plochy. Ani jasná převaha hostů ale k brance nevedla. Naopak v 54. minutě hosté zahráli na rohový kop, který zužitkoval hlavou Skořepa a poslal míč po teči do sítě Štěpničky.

Hosté se trochu po inkasovaném gólu zalekli a míč měli více na kopačkách domácí. Postupně se hra opět otočila a hrálo se více na polovině Kladna. Chomutov měl zápas ve své moci, střelba byla ale stále nepřesná a ke gólu nevedla. V 88. minutě byl v ideální šanci Gibala, který se protáhl do pokutového území, kde byl sražen, rozhodčí Pešek ale byl jiného názoru a po protestech chomutovských hráčů zápas ukončil i bez hlášeného dvouminutového nastavení.