„Hra pod umělým osvětlením má jiný náboj pro diváky i hráče. Navíc, v jednom dnu se budou hrát v Chomutově dvě derby. Nejdříve hokej a pak náš tým s Baníkem Souš. Byli bychom rádi, kdyby si diváci našli cestu z hokeje na fotbalový stadion," pozval diváky na atraktivní večerní utkání sekretář FC Chomutov Radek Zaťko.

Právě chomutovskému brankáři a sekretáři v jedné osobě už skončilo měsíční hostování v Baníku Most a bude připraven nastoupit do pátečního utkání. Poslední dva zápasy za FC Chomutov odchytal mladý chomutovský dorostenec Michal Hůla a nepočínal si špatně. Všichni chomutovští hráči jsou na zápas připraveni nastoupit, žádný z nich není na marodce nebo zraněný.

Baník Souš si zatím vede v ročníku 2015/16 velmi dobře. Je na čtvrtém místě tabulky a má na svém kontě pět vítězství, čtyři prohry a pouhých sedm inkasovaných gólů. To je společně s vedoucím týmem skupiny B Lovosicemi nejméně z celé soutěže. Chomutovské tak čeká těžký oříšek, fotbalisté Souše dokáží bodovat i na hřištích soupeřů, odkud přivezli z pěti zápasů osm bodů.