Managementu se totiž podařilo udržet většinu kádru z jarní části soutěže, která byla v podání chomutovských více než povedená. „Povedlo se nám udržet hráče, s některými již máme podepsané smlouvy, s jinými jsme domluvení ústně," komentoval stávající situaci sportovní sekretář klubu Radek Zaťko. Zůstat by tak měla stoperská dvojice Maroš Klimpl a Jan Hyneš, která byla v jarní části soutěže takřka neprostupná. Smlouvu už podepsal kapitán a podle fanoušků nejlepší hráč mužstva Aleš Pikl i 197 cm vysoký útočník Radek Szmek. Pokračovat bude i trenér Robert Vágner.

Tým se rozloučil s útočníkem Rudolfem Herákem, který byl střídajícím hráčem a svými výkony nepřesvědčil a s krajním obráncem Danielem Kaplanem. Ten se v prvním jarním zápase zranil, měl dlouhou vynucenou pauzu a odehrál jen pár zápasů. Na zkoušce v druholigových klubech jsou obránce Michal Leibl a útočník Libor Tafat. Tafat je testovaný v Hradci Králové a v přípravném utkání proti Slavii Praha střelil jediný gól hradeckých Votroků. Michal Leibl je v nedalekém Ústí.

Na zkoušce je v Chomutově hned pětice hráčů. Dva jsou z teplické juniorky, útočník Karel Kodeš (1991) a obránce Tomáš Bubeníček (1993). Ostatní jsou záložníci: Armin Salek z Bosny a Hercegoviny, Vrátil Černý z Mostu a Felix Avuku z Ghany.