„Bod bereme," řekl pro klubový web Radek Zaťko, který nastoupil místo původně plánovaného, ale nakonec zdravotně indisponovaného Martina Slavíka. A hned v úvodu musel chomutovský brankář zasahovat po střele Rejnoha, ale s jeho pokusem si poradil. Z hráčů FC měl v prvním poločase největší příležitost Marek Vait, který po centru Nečase z levé strany hlavičkoval jen těsně nad bránu Davida Tetoura. Jinak s první půlí Robert Vágner nebyl spokojen: „První poločas nebyl ideální. Bylo to bez pohybu, bez nasazení, bez bojovnosti. V osobních soubojích jsme byli málo důrazní. To jsme si vyříkali a druhá půle byla z naší strany daleko lepší," zhodnotil trenér vývoj duelu.

Ve druhém poločase si chomutovští vytvořili několik šancí, největší chomutovskou měl v 94. minutě po rohovém kopu Radek Szmek. „Byl jsem tam sám, ale trefil jsem to špatně. Měl jsem to trefit k tyči," vyhodnotil situaci pro klubový web urostlý útočník. Z týmu Kunic měl největší příležitost v 60. minutě po centru Rejhona Ondřej Kotlík, ale Radek Zaťko prokázal dobrý postřeh a jeho střelu vyrazil.

Chomutovští mají po dvanácti kolech na svém kontě šestnáct bodů a zaokrouhlili svoji bilanci na čtyři vítězství, čtyři remízy a čtyři prohry. V následujícím kole hrají na stadionu Na Zadních Vinohradech v sobotu od 10:15 hodin s týmem Karlových Varů.

FK Kunice - FC Chomutov 0 : 0, ŽK: Vait, Kwame, Nečas, Dolejška, rozhodčí: Kubec, diváci: 97.

FC Chomutov: Zaťko - Vait, Hyneš, Klimpl, Nečas (50. Tafat) - Kwame - Česlák (82. Roubal), Pikl (70. Doksanský), Čajič, Dolejška - Szmek.

ČFL 11. kolo: Meteor Praha - Domažlice 2:1 (1:1), Sparta B - Zápy 3:1 (2:0), Horní Měcholupy - Jirny 0:3 (0:3), Karlovy Vary - Roudnice 4:0 (0:0), Štěchovice - Admira Praha 1:0 (1:0), Chrudim - Čáslav 1:1 (0:0), Strakonice - Převýšov 1:2 (0:1), Králův Dvůr - Kolín 1:1 (0:0).