Česká Republika po čtvrteční prohře na půdě Itálie toužila složit úspěšný reparát a po prvním poločase to vypadalo nadějně. Oby týmy odcházely do kabin za stavu 1:1. Hosté sice skórovali už ve 13. minutě. Skóre utkání otevřel Bergwijn. Naši ale odpověděli po šesti minutách Mihálikem. Jenže druhý poločas patřil hostům. Ti šli v 60. minutě po penaltě podruhé v utkání do vedení. Úspěšným exekutorem byl opět Bergwijn. Naši na to ještě stihli reagovat po pár minutách stejným způsobem. Penaltu proměnil Mihálik. Jenže závěr patřil hostům. Holanďané opět udeřili deset minut před koncem základní hrací doby, když se svým důrazem v brankovém území prosadil Lames. Stejný hráč uzavřeli skóre utkání o devět minut později čtvrtou brankou. Naši toho mnoho v závěru nevymysleli a tak se museli smířit v krátké době s druhou prohrou.

Česko U 19 - Nizozemko U 19 2:4 (1:1)

Branky: 19. a 73. z pen. Mihálik - 13. a 60. z pen. Bergwijn, 79. a 89. Lames.