Domácí se ale gólově neprosadili, hosté se trefili třikrát a tak všechny body putovaly do Litoměřic.

První nebezpečnou střelu předvedli v zápase březenští fotbalisté. Ve třetí minutě podnikli rychlý protiútok vedený po levé straně Heřmanem, ale tvrdá střela minula jen těsně pravou tyč Diveckého branky. O minutu později udeřilo na druhé straně. Po centru z levé strany si Jakub Novotný zpracoval míč a nedal střelou k tyči domácímu Luxovi žádnou šanci (1:0). Ve čtrnácté minutě mohlo být už srovnáno, když poprvé v utkání zahrozil Josef Čížkovský. Dvaačtyřicetiletý zkušený Divecký však byl na místě.

Časový úsek od dvacáté do třiadvacáté minuty patřil bratrům Dolejškům. Mladší Matěj spálil během dvou minut dvě šance, aby šedesát vteřin po něm zachraňoval čest rodiny starší Jakub Dolejška, který hostuje v Litoměřicích z FC Chomutov. Litoměřický útočník vystihl špatnou rozehrávku domácí obrany a kolem nohy Luxe dal druhý gól (2:0). Po půlhodině hry se opět ukázal Čížkovský. Jeho sólo přes tři hráče bylo zakončeno bombou, která těsně minula litoměřickou šibenici. Tečku za prvním poločasem pak udělalo břevno domácího Ladislava Niše.

V druhém poločase padl jediný gól, bohužel, opět do sítě Března. V 62. minutě prošel obranou Března Petr Tichý a střelou k tyči zvýšil na 3:0. A za čtyři minuty mohl litoměřický útočník opět skórovat. Po faulu na Dolejšku se postavil k penaltě jako její exekutor, jeho střela se však mezi tři tyče nevešla.

Březno ztrácí šest kol před koncem na předposlední Sokol Horní Jiřetín 15 bodů. Příští utkání odehraje opět na domácím trávníku, když v sobotu 10. května od 17:00 hodin přivítá osmé Neštěmice.

TJ Sokol Březno - FK Litoměřice 0 : 3 (0:2).

Góly: Novotný, J. Dolejška, Tichý. ŽK: 2/1. Diváci:80.

Sokol Březno: Lux - Lorenc, Paldrman, Hablawetz, Macák, Polka, F. Rezek, Heřman, Svoboda, Niš, Čížkovský.