„Pocit, jaký je to pocit? Pocit je to výborný, ale nepopsatelný. To snad není ani možné, dát góly na Mistrovství České republiky," popsala své pocity po skončení utkání o sedmé místo mladá střelkyně Betisu Štěpánka Lukešová. Právě Štěpánka rozhodla o tom, že Betis skončil na sedmém místě. Dvěma góly zdrtila Modré Lvice Praha a hlavní měrou se podílela na výhře 2 : 0. „Góly padly hlavně kvůli spoluhráčkám, které mi to vždy nádherně nahrály," ocenila roli svých spolubojovnic. Hlavně Štěpánčin druhý gól byl výstavní, byla to nádherná trefa do šibenice rovnou z první. „Možná, že to byla trochu i náhoda, bolí mně totiž kotník," komentovala Štěpánka Lukešová jednu z nejhezčích branek turnaje.

Nezanedbatelný podíl na úspěchu kadaňských holekměla i brankářka Kateřina Bubelová, která některými svými zákroky přiváděla soupeřky k zoufalství a hlavně v posledních dvou utkáních několikrát podržela tým. „Myslím si, že tým držel spíše mně než já je. První dvě utkání jsem mohla odchytat lépe, naopak poslední dva zápasy se mi povedly," komentovala svoje výkony v průběhu turnaje.

Ženám Betisu se nepodařil vstup do mistrovství, když podlehly v prvním utkání Rakovníku. „Nevyšly nám první dva zápasy, ale nakonec to bylo výborné. Výkony týmu se zlepšovaly, věřily jsme si," zhodnotila brankářka Betisu Kadaň celkové účinkování družstva.

Ve skupině skončil Betis s jedním bodem za remízu s Protivínem na čtvrtém místě a o účasti v zápase o sedmé místo rozhodlo o jediný gól lepší skóre. Platan Protivín skončil s jedním bodem na pátém místě ve skupině a hrál o konečné deváté místo. „Se sedmým místem jsme spokojeni. Ještě do posledního zápasu ve skupině nebylo jisté, jestli budeme hrát o sedmé nebo deváté místo. Nakonec rozhodl jediný gól, přiklonilo se k nám i trošku štěstíčko. Zápas o sedmé místo holky zvládly výborně," byl spokojený s umístěním trenér Marián Gorol.

Výsledkový servis:

FC Betis Kadaň - SK Rakoník 0 : 6; FC Betis Kadaň - Sokol Ocmanice 1 : 2, TJ Platan Protivín - FC Betis Kadaň 1 : 1; Chemconex Vysočany - FC Betis Kadaň 1 : 0;

O sedmé místo:

FC Betis Kadaň - Modré Lvice Praha 2 : 0;

Konečné pořadí:

1. DFT Sokol Vysočany

2. Chemconex Vysočany

3. SK Rakovník

4. SK Kladno

5. AC Gamaspol Jeseník

6. Sokol Ocmanice

7. FC Betis Kadaň

8. Modré Lvice Praha

9. Démoni Česká Lípa

10. Platan Protivín