Hned v úvodu utkání prověřil Mareš z trestného kopu chomutovského gólmana Zaťka, poté zabrali i hosté, střelecky to zkoušel Da Silva. Další příležitost Daneskiho vyrážel domácí Jeřábek. V další části hry rozehrával trestný kop Eiselt, Doksanský nadzvedl míč hlavou, ale ten letěl těsně vedle.

Těsně před koncem prvního poločasu hosté znovu svého soupeře zatlačili, ale zjistili, že pravidlo „nedáš, dostaneš“ stále platí. Ve 43. minutě si totiž nechali utéct po levé straně Buzka, ten od pomezní čáry nacentroval a neobsazený Sedláček si mohl v klidu vybrat, kam pošle míč za bezmocného Zaťka – 1:0.

Ve druhé části hry sice měli míč častěji na kopačkách Chomutovští, ale střelba chyběla. Nedokázali si vytvořit pořádnou útočnou akci, kterou by mohli přesně zakončit. Naopak domácí stále opláceli důraznými souboji.

Do dobrých šancí se dostali chomutovští Hyneš s Daneskim, ale ti neuspěli a v šedesáté minutě museli hosté pouze sledovat, jak na nacentrovaný míč naskočil Horák, tvrdě se opřel o brankáře Zaťka, který neudržel míč a Horák jej dopravil do sítě – 2:0.

Závěr utkání pak patřil hostům, ale jejich tlak byl bez střelby marný. Do slibné šance se dostal Strouhal, ovšem mířil těsně vedle.

FC Přední Kopanina – FC Chomutov 2:0 (1:0)

Branky: 43. Sedláček, 60. Horák. Rozhodčí: Šimek, Blaschke, Hock. Žluté karty 3:3. Diváků: 140.

Chomutov: Zaťko – Hranička, Hyneš, Vait, Eiselt, Strouhal, Da Silva, Doksanský, Haviar, Daneski. Střídali: Ilavskij, Šlajchrt, Horna. Trenér: Jiří Černý.