Zápas se vyznačoval dobrou hrou chomutovského týmu, ale narozdíl od něj se domácím podařilo vstřelit dva góly a získat tak tři body.


Dobrou šanci si hned na začátku vytvořil chomutovský Eiselt, jeho střela šla těsně vedle pravé tyče. Následovala Šlajchrtova hlavička, rovněž jen o kousek vedle.


Chomutovští fotbalisté neustále drželi míč na svých kopačkách, ale vypracované šance nedokázali přesně zakončovat.
A byli za to potrestáni ve 23. minutě, kdy před pokutovým územím dostal míč Matoušek, nijak s ním neotálel a poslal jej do sítě - 1:0.
Převaha Chomutova trvala i po obdržené brance. Ani pět rohových kopů ovšem vyrovnání nepřineslo. Těsně před odchodem do šaten už byl domácí brankář Bařina, ale míč stačili obránci z brankové čáry odkopnout.


Druhý poločas měl stejný průběh jako ten první - Chomutovští neustále útočili, ale přesná střelba byla stále problémem. A stejně jako v první půli, tak i v té druhé domácí najednou z ničeho nic zaútočili a dali gól. Ten v 68. minutě po přesném centru dal hlavou Kejmar - 2:0.
I za tohoto stavu hosté stále bojovali, ale naráželi na čelákovickou obranu, která je nepouštěla na dostřel. V závěru to ještě střelecky zkoušeli Šlajchrt, Smola i Eiselt, ale na nepříznivém stavu 2:0 už nikdo z nich nic nezměnil.


SK Union Čelákovice - FC Chomutov 2:0 (1:0)


Branky: 23. Matoušek, 68. Kejmar. Rozhodčí: Šimek, Blaschke, Čechlovský. Žluté karty 1:2. Diváků: 120.


Chomutov: Zaťko - Jamrich, Smola, Šebek (63. Hranička), Vait - Hyneš, Eiselt, Strouhal, Ilavskij - Daneski (80. Haviar), Šlajchrt. Trenér: Jiří Černý.