Vzhledem k tomu, že žatečtí mají v letošních mistrovských soutěžích tři týmy dorostu a nyní nebyli schopni z nich složit jeden, se nabízí otázka, jak funguje komunikace uvnitř klubu.

Představily se ale hned tři týmy z Chomutovska. Vedoucí Březno potvrdilo první pozici výhrou nad Lenešicemi, Březenecká prohrála s Údlicemi.

Březno – Lenešice 4:3 (2:2)
Rozhodčí: Krejcar – Šebek, Kořán

Favorizované Březno vstoupilo do utkání náporem a po nešťastném zákroku lenešického gólmana šlo brankou Čížkovského do vedení. Když o devět minut později střelou do šibenice zvýšil Svoboda na 2:0, tak to vypadalo na další výrazné vítězství favorita.

Hráči Lenešic ale nepřestali bojovat a ještě do poločasu vyrovnali. Nejdříve se trefil Ďuračka a nedlouho po něm Zomer. Ve druhém poločase hráči Března opět zabrali a byli aktivnější, houževnatě hrající Lenešice ale dlouho odolávaly.

Branky tak padaly až v poslední desetiminutovce. Nejdříve v rozmezí dvou minut získal Březnu dvoubrankový náskok svými trefami Nový. Na rozdíl jediné branky snížil dvě minuty před koncem Petříček a stanovil tak konečný výsledek.

Březenecká – Údlice 1:3 (0:3)
Rozhodčí: Šebek – Krejcar, Kořán

Ani v předposledním kole hráči Baníku Březenecká nevyhráli. Údlice byly po celý první poločas lepším mužstvem a dění na hřišti dokázaly vyjádřit i brankově. Na konci první desetiminutovky otevřel skóre Fiala a prakticky hned po rozehrávce zvýšil na 2:0 údlický Kadlec.

Svůj střelecký účet ještě do přestávky zvýšil brankou z nařízeného pokutového kopu. Ve druhé půli Březenecká přece jen přidala. Jejich snaha však končila buď na obraně Údlic, kterou s přehledem dirigoval 50 letý !!! Csolle, anebo na opět velmi dobře chytajícím Sabadošovi.

Toho se jim nakonec podařilo překonat pouze jednou, zásluhou střely Butaše z nařízeného pokutového kopu

Tabulka po 4. kole
1. Sokol Březno 12
2. Slavoj Žatec (dorost) 7
3. Sokol Údlice 4
4. Postoloprty 3
5. Lenešice 1
6. Baník Březenecká 1

Nejlepší střelci:
Petr Kadlec (Údlice), Pavel Votava (Žatec), Petr Bureš (Březno) – všichni dali na turnaji po třech gólech