První branka utkání padla již v osmé minutě po standartní situaci před pokutovým územím. Nepřímý kop rozehrával kladenský Čurda a dobře postavený útočník Tatanašvili hlavou překonal Zaťka - 1:0.

Chomutovští hráli naplno a útočně, jenže v rozhodujících chvílích nedokázali využívat šance. Po celé utkání se snažili domácí hráče dostat pod tlak, ale fotbal se hraje na góly a ty severočechům chyběly.
Několikrát se do nadějné příležitosti probojoval Daneski, míč ovšem netrefil tak, jak by potřeboval. Bez užitku zůstala i řada rohových kopů a do šaten se tak odcházelo za stavu 1:0.

Druhý poločas byl první tomu prvnímu. Hosté byli stále aktivnější při soubojích, vyhrané míč pak sice putovaly na útočníky, ale ti se stále nedokázali střelecky prosazovat a když už se mezi tyče trefily, vše pochytal kladenský brankář Roučka.

V závěru utkání se chomutovskému trenérovi Černému vyplatilo poslat na hrot útoku Hyneše, protože už běžela devadesátá minuta, když se právě Hyneš dostal na pravé straně k míči, obešel posledního kladenského obránce a přehodil Roučka - 1:1!

A tímto výsledkem také zápas skončil. Chomutovským fotbalistům nebyla nic platná převaha, když nedokázali přesně zamířit ani z dobrých střeleckých pozic.

SK Kladno B - FC Chomutov 1:1 (1:0)

Branky: 8. Tatanašvili - 90. Hyneš. Rozhodčí: Chládek, Aubrecht, Mělničuk. Žluté karty 4:3. Diváků: 110.

Chomutov: Zaťko - Vait, Ilavskij, Hyneš, Eiselt, Čonka, Daneski, Doksanský, Šebek, Da Silva (76. Šlajchrt), Moravec. Trenér: Jiří Černý.