Chomutovští se snažili překonat obranu hostů rychlými akcemi, ale v rozhodující fázi jim to znemožnily nepřesnosti, kterých se dopouštěli. Hosté v prvních 30. minutách zahrozili Jarolímem a Suchým a nakonec po chybě domácí obrany šli do vedení. Gól vstřelil Kalivoda. Nepříznivý stav vyburcoval domácí borce k větší aktivitě a ještě do poločasu mohl vyrovnat Bašek. Po dobře rozehraném rohovém kopu se ale neprosadil.

V druhém poločase se snažili hráči Lokotky o vyrovnání, ale jejich produktivita se nezměnila. Naopak, v 58. minutě rozhodčí Zubr odpískal pokutový kop ve prospěch lounských, který bezpečně proměnil Trup. V 84. minutě mohl vykřesat ještě jiskřičku naděje Bašek, ale hostující brankář výborně zasáhl a překazil mu radost.

V prvním jarním utkání na domácím hřišti zůstali tak domácí hráči za svými výkony z minulých mistrovských kol. V tabulce krajského přeboru jsou s 33 body na čtvrtém místě o bod před Tatranem Kadaň, ale mají dva zápasy k dobru.

AFK LoKo Chomutov - FK Louny 0 : 2

poločas 0:1; branky Kalivoda, Trup; žk 3/2; čk 1/0; diváků 130

Sestava AFK LoKo: Plochý - Chabr, Pavlica, Heier, Mareš - Mirga, Žďanský, Čonka, Sojčík - Bašek, Kostka, střídali Sedlák, Micák, Vondráček