1. A třída: Mužstvo Ervěnic dostalo lekci z produktivity

Chomutovsko-V souboji dvou sousedů v tabulce 1. A třídy překvapivě prohráli na umělé trávě v Jirkově Ervěnice s béčkem AFK LoKo 1:3.

3.4.2013

Ilustrační fotoFoto: Deník/Ladislav Chlíbek

Ervěničtí ztratili zápas již v úvodu. I když soupeře herně převyšovali, v 6. minutě nechali na levé straně volného hráče, kterého střelu domácí brankář Schwarz vyrazil, ale dobíhající Cajthamr v těžké pozici trefil míč pod břevno a otevřel tak skóre zápasu vlastní brankou. V 9. minutě se ervěničtí dožadovali ofsajdu, ale rozhodčí situaci pustil a Chabr střelou k tyči nedal Schwarzovi šanci. Hráči Ervěnic se celý první poločas tlačili před branku soupeře, ale Klier ani Müller z blízka branku netrefili. Fotbalisté AFK LoKo v poslední minutě prvního poločasu zvýšili už na tříbrankový rozdíl, když domácí nechali vystřelit z hranice velkého vápna Kadlece, a ten se nemýlil.

Druhý poločas se hrálo většinu zápasu na polovině LoKo, ale domácí střelci neměli svůj den. Hlavně šance Krále po přihrávce Boha v 55. minutě a hlavička Kliera volali po brance. Jedinou branku domácích Ervěnic tak vstřelil až v 73. minutě po přihrávce Ambroze kapitán Mašl. Vstřelením aspoň čestného úspěchu ervěnických tak oslavil narození syna v týdnu před zápasem. V závěru byla snaha domácích o vstřelení gólu již křečovitá a naopak hosté mohli z brejku ještě navýšit stav.

LoKo „B" je na šestém místě s 20 body, Ervěnice jsou osmé se 16 body, ale oproti fotbalistům AFK LoKo mají o zápas méně.

Výsledkový servis:

VČSA Ervěnice - AFK LoKo Chomutov „B" 1:3 (0:3), branky Mašl - vlastní Ervěnic, Kadlec, Chabr; žk 5/4; 80 diváků;

Srbice - Duchcov 3:0 (1:0), 200 diváků;

V 1. A třídě se odehrálo už jenom jedno utkání, kde v souboji o čelo tabulky porazili Srbice fotbalisty Duchcova 3:0.

Srbice si upevnily s 34 body postavení v čele tabulky, Duchcov je třetí , když má o deset bodů méně.

Autor: Milan Kubík

3.4.2013 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zákaznický servis - Zákaznický servis Telemarketingový pracovník 19 000 Kč Prodejci po telefonu Telefonista/tka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce: , - poskytování informací zákazníkům , - jednoduchá práce na PC, Požadujeme: , - komunikativnost, chuť pracovat, - zodpovědný přístup k práci , , Co nabízíme: , - dlouhodobé a stabilní zaměstnání , - HPP (možno i na DPČ) , - fixní plat a nadstandardní neomezené finanční bonusy dle vašich schopností , - matky s malými dětmi - po domluvě možná individuální pracovní doba , - možnost kariérního růstu , - hledáme i zkušené operátory/-rky a teamleadery do vedoucích pozic , Rozšiřte řady zaměstnanců nejprestižnější a nejúspěšnější telekomunikační společnosti ve vašem okrese a okolí. Přijmeme nové kolegy do zákaznického kontaktního centra. Reprezentativní prostory, příjemný a profesionální tým všech věkových kategorií. , HLÁSIT SE: Ilona Egydyová (personalistka), tel.: 601 158 251, e-mail: práce@ctscz.cz. Pracoviště: Ctscz spol. s r.o. - pracoviště chomutov, Čelakovského, č.p. 4297, 430 01 Chomutov 1. Informace: Ilona Egydyová, +420 601 158 251. Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 13 000 Kč Strojírenští kovodělníci Strojírenští kovodělníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Dostavte se k osobnímu jednání vždy v PÁTEK od 10:00 do 13:00 hod. (životopis s sebou), nebo v případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: GBNLGB@gmail.com, nebo volat na tel. č. 603 570 894 a domluvit pohovor, , Místo výkonu práce - Klášterec nad Ohří, , Krátkodobé zaměstnání cizinců podle § 92 zákoníku práce, , Požadujeme - znalost RJ vítána. Pracoviště: My taboo s.r.o. - pracoviště klášterec nad ohří, Pražská, č.p. 690, 431 51 Klášterec nad Ohří 1. Informace: Martin Jíranek, +420 603 570 894. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 22 000 Kč Odborní účetní všeobecní účetní-mistr/ová. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: lrezova@vez.vse.justice.cz, nebo volat na tel.č.: 474 697 222 nebo 720 071 296 a domluvit pohovor, , Místo výkonu práce - Vězeňská služba České republiky - Věznice Všehrdy, Všehrdy č.p. 3, 430 01 Chomutov 1, , Požadujeme - vyšší odborné vzdělání Dis., zaměření ekonomické, trestní bezúhonost, osobnostní, zdravotní a fyzická způsobilost, praxe v oboru ekomickém, znalost zadávání a vypořádání faktur vítána, , Nabízíme - zaměstnanecké benefity, možnost využití zaměstnanecké posilovny, 5 dní indispozičního volna, stravování v jídelně pro zaměstnance, možnost pružné pracovní doby, dodatková dovolená. Pracoviště: Vězeňská služba české republiky - věznice všehrdy, 430 01 Chomutov 1. Informace: Lucie Rézová, +420 474 697 222,720 071 296. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 25 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci Administrativní pracovník/ice. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 474 316 502 v době PO-PA od 9,30 do 14,30 hod. , , Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor tel.č. 474 316 502 v době PO-PA od 9,30 do 14,30 hod., nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: hanzlikova@bestcasing.com, , Místo výkonu práce: BEST CASING s.r.o., Průmyslová č.p. 1, Vernéřov, Klášterec nad Ohří, , Požadujeme - velmi dobrá zkušenost s prací v kanceláři, nutná znalost německého jazyka, znalost anglického jazyka výhodou, Řidičský průkaz sk. B, , Pracovní doba - 7,00 - 15,30 hod.. Pracoviště: Best casing s.r.o., Průmyslová, č.p. 1, 431 51 Klášterec nad Ohří 1. Informace: Martina Hanzlíková, +420 474 316 502.