Domácí vítězství se nerodilo lehce. Na těžkém, deštěm rozmáčeném terénu to bylo spíše o vůli a bojovnosti než o fotbalové kráse. Navíc hosté domácí zaskočili ve 14. minutě vedoucím gólem, který dal Luboš Krotil. Domácí ale po necelých deseti minutách z penalty zásluhou Petra Pazderky skóre srovnali. Když přidal za tři minuty Jan Radimský druhý gól, kráčeli domácí vstříc vítězství. Navíc se po dvou minutách trefil potřetí za domácí Michal Naďal.

Jenže Spořice dali v 56. minutě kontaktní gól a na hřišti zaplály emoce. Rozhodčí je uhasil až dvěma červenými kartami, které dostali v 66. minutě hostující Pavel Svoboda a Patrik Kopečný. Konečný stav stanovil ve druhé minutě nastavení Josef Maršálek, který dal čtvrtý domácí gól.

AFK LoKo Chomutov - 1. FC Spořice B 4:2 (3:1)

Ludvík Kostrhun

Ervěnický útočník Jakub Šlachta s číslem 10 to trefil parádně. Gólman Ledvic neměl nárok a Ervěnice šli do vedení 1:0.