Vilémov prožil lidově víkend blbec. První poločas prospal a tam si Libědice vytvořily pohodlné vedení 3:0.

„Navíc na konci tohoto šíleného poločasu dostal červenou kartu Jiří Mach a deset minut předtím střídal pro zranění kolene Filip Fefrčík. Více než prohrané utkání nás mrzí ztráta dvou klíčových hráčů základní sestavy Fefrčíka a Janečka. Budeme doufat, že jejich zranění nebudou vážně,“ komentovali nepovedený den Vilémovští na sociálních sítích.

Malí fotbalisté Chomutova pomáhají k postupu dospělákům z áčka. Motivují je básničkami i obrázky. V hledišti pak umí praštit pořádně i do bubnu.
Fotbaloví špunti tlačí své idoly k postupu. Malují jim obrázky, posílají básně

Jak už bylo řečeno v čele se stále drží lídr z SKP Kadaň, který černovické béčko srazil v penaltách 6:5. Tři body získala poslední klášterecká rezerva, která složila 3:1 Vejprty a jasnou výhru hlásí Kovářská, která zdemolovala 8:0 tápající Kláštereckou Jeseň.

Ve skupině východ se dařilo Jirkovu, který v dramatickém duelu přetlačil nakonec 3:2 mužstvo Droužkovic. Rozhodující branku dal Lukáš Geist. V jasnou záležitost se pak proměnil duel dvou rezervních týmů, kdy Spořice přejely Ervěnice-Jirkov 7:1. Na penalty pak došlo v zápasech Hrušovan s údlickým béčkem, kdy domácí získali dva body za výhru 2:1. Chomutovská Lokotka se s týmem Otvic musela také poměřit v penaltách a podlehla 2:3.