Tam totiž jirkovští fotbalisté vyfasovali šestnáctibrankový příděl. Už po dvanácti minutách hry ztráceli 0:3. Do poločasu dostali devět gólů a bolest dokázali zmírnit jediným, když se ve 40. minutě trefil Petr Sivák. To bylo od hostů všechno. Domácí po obrátce stran přidali dalších sedm kousků a zrodila se vysoká výhra.

Dvouciferně se hrálo také v Hrušovanech, kam dorazila chomutovská Lokotka a čepovala desítku. Hrušovanští se neprosadili ani jednou. Naopak vyrovnané střetnutí nabídl zápas Ervěnic-Jirkova B s Otvicemi, kdy domácí museli o výhře 2:1 rozhodnout až po penaltách.

Jak se hrálo v skupině Západ? Spokojenost vládne po víkendu ve Vilémově, který ovládl derby v Radonicích po penaltách 5:4. Dva body hosty příjemně vzpružily. „Pěkná podívaná pro fanoušky a mnoho branek ozdobilo toto derby, které skončilo zaslouženě remízou a rozhodlo se na penalty,“ popisoval pak Vilémovští, kterým pomohlo, že poslední dva domácí střelci v rozstřelu selhali. Na okresní přebor se překvapivě hrálo bez branek ve Vejprtech, kam dorazily Libědice a domácí uhájili druhý bod také po penaltách a hubené výhře 1:0. Lídr z SKP Kadaň nezklamal a pro tři body si dojel do Kovářské, kde vyhrál 6:2.

A co tabulka střelců? Ve skupině Západ jí vévodí kadaňský Jan Kinský se 14 přesnými zásahy. Ve skupině Východ zase Denis Vondráček, který se prosadil taktéž čtrnáctkrát.


Načítám výsledky ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...