1. SK Jirkov, který je v západní skupině okresního přeboru předposlední si s fanoušky závěr dlouhodobé části soutěže užil. Dorazila chomutovská Lokotka, která nakonec odvezla těsnou výhru 2:1, ale jirkovští fanoušci si zápas užívali. Vytáhli i malé choreo, na tribunce si udělal párty. Podívat se můžete do naší fotogalerie, jak si tady stovka diváků užívala fotbal.

Lídrem v západní skupině je před nadstavbou celek rezervy Ervěnic-Jirkova, který naposledy složil vysoko 13:1 mužstvo Březenecké Chomutov. V dalších střetnutích Spořice B porazily Údlice B 5:3, Hrušovany podlehly Droužkovicím 1:3 a na penalty došlo ve Spořicích, kde místní rezerva podlehla Otvicím 2:3.

Střetnutí Černovic s juniorkou Baníku Most.
OBRAZEM: Zápas juniorky Mostu a Černovic rozhodla jediná trefa

Ve druhé skupině východ se zápas mezi Radonicemi a Kláštereckou Jesení proměnil v gólovou vánici, když Radonice nevýrazného soka přejely 15:0. Pěti góly k tomu pomohl rozjetý střelec Marek Macola. Pozici lídra si udrželo mužstvo SKP Kadaň, které složilo 6:3 tým Libědic. Černovické béčko vyhrálo 3:1 ve Vejprtech a Kovářská porazila těsně 2:1 Vilémov, který uhájil v tabulce druhou příčku o skóre před Radonicemi.